Завантажте мобільний додаток сайту

У середу, 10 липня, від зупинки серця померла 22-річна Анастасія Ковальова, яку в Запоріжжі підпалив наречений Віталій Чайковський. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення запорізького активіста Андрія Лукіна, який допомагав батькам збирати гроші на лікування доньки.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Нагадаємо, як повідомляв раніше Nikopolnews, свою наречену молодик облив бензином просто посеред вулиці і підпалив. Дівчина отримала 90% опіків тіла. Її було госпіталізовано. Лікарі робили все, що могли. Серце дівчини зупинялося під час першої операції, і його вдалося запустити. А от другу операцію Настя не перенесла.

Випадків виживання при таких опіках дуже мало.

29-річний чоловік знаходиться під вартою. Своєї провини не визнає. Запевняє, що облив дівчину бензином заради розваги, а потім підпалив цигарку, і все сталося випадково.

Знайомі розповідають, що молодик завжди дуже ревнував Настю і забороняв зустрічатися навіть з подругами. Сама ж дівчина регулярно викладала в соцмережах фото, на яких пара випромінює любов та щастя.

Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!