Завантажте мобільний додаток сайту

Від сьогодні в Україні діє посилений карантин. На найпоширеніші питання у зв’язку з локдауном відповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, повідомляє NNS , посилаючись на сторінку чиновника у Фейсбуці.

У чому доцільність посилення карантинних обмежень, якщо кількість випадків COVID-19 протягом останнього часу знижувалась?

Прогнози провідних епідеміологів свідчать про поступове зростання кількості хворих на COVID-19 впродовж січня-лютого. Паралельно спостерігатиметься сезонне підвищення рівня захворюваності на грип. Тож посилений карантин — це, зокрема, спосіб запобігти перенавантаженню медичної системи.

Чому посилений карантин триватиме саме 16 днів?

Період з 8 до 24 січня збігається із завершенням інкубаційного терміну захворювання на COVID-19 у людей, які інфікувалися протягом новорічних свят. Зокрема під час масових заходів.

Якою наразі є ситуація у медзакладах?

Зараз ⅓ усіх госпіталізованих із діагнозом COVID-19 — це пацієнти у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди під час святкових відпусток почали рідше звертатися до лікарів у разі виникнення перших симптомів хвороби.

Діяльність яких закладів заборонено під час карантину?

Докладно про це — в інфографіці нижче:

Щоб оперативно отримувати найважливіші новини України і світу, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал
Автор: NNS - Національна служба новин

Національна служба новин - Новини України