Завантажте мобільний додаток сайту

Авіакомпанії можуть відкласти відновлення регулярних авіарейсів з України до ЄС. Як пише Європейська правда, про це повідомив на своїй сторінці у Facebook посол України в Австрії Олександр Щерба, передає NNS.

"Друзі, схоже на те, що питання відкриття зовнішніх кордонів ЄС та авіаційного простору буде розглядатися не раніше кінця червня. Хто планував летіти в Австрію регулярним рейсом після 22 червня - доведеться ще почекати", - зазначив він.

Олександр Щерба додав, що правила в’їзду для українців до Австрії автомобільним шляхом залишаються без змін: можуть в’їжджати громадяни України, які мають на руках підтвердження цілі подорожі (робота, лікування або возз’єднання сім’ї), погоджене з посольством Австрії в Україні.

Раніше ми писали: Змінено правила в’їзду на територію Словаччини з України

Нагадаємо, Олександр Щерба першим повідомив про плани Austrian Airlines відновити регулярні рейси до Києва з 22-23 червня. Наступного дня ця інформація з’явилася і на сайті авіакомпанії.

У жовтні українці отримають один додатковий вихідний. У жовтні 2020 року буде 21 робочий день і 10 вихідних, у тому числі й один додатковий вихідний 14 жовтня в честь Дня захисника України. У цьому році він випадає на середу, передає...
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі