Завантажте мобільний додаток сайту

В Україні вже за тиждень почне працювати система фото і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це NNS повідомляє з посиланням на Юрлігу.

«Запрацює мережа фотовідеофіксації порушень ПДР з першого числа наступного місяця. Наразі в Києві та Київській області вже встановлено 50 камер автоматичної фотовідеофіксації. Загалом на території України ми плануємо запустити в роботу близько 700 таких камер. Відповідний графік, адреси та порядок ми представимо публічно, щоб кожен зміг ознайомитися, після прийняття цієї постанови», - зауважив Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС.

Міністр також зазначив, що ця постанова пропонується МВС України в повній узгодженості з новими законами, які були прийняті та підписані Президентом для запровадження автоматичної системи фотовідеофіксації.

У МВС нагадали, що 12 березня розпочав роботу Аналітичний центр безпеки дорожнього руху. У Києві запрацювали перші 20 камер фотовідеофіксації.

Крім того, раніше МВС повідомляло, що переносить запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху 1 травня до закінчення режиму суворого карантину.

Копіювати посилання на матеріал
Автор: NNS - Національна служба новин

Національна служба новин - Новини України

×

Попередження

JFile::read: неможливо відкрити файл: https://thebest.world/rss
×

Повідомлення

Failed loading XML...