Завантажте мобільний додаток сайту

«Війну» з гральними автоматами та лотереями завершено: гральні заклади знову масово відкриваються по всій країні.

При цьому піар вийшов знатний, коли президент мало не по телефону давав указівки міністру МВС Арсену Авакову миттєво покінчити з гральним бізнесом, так як його власники не хочуть грати за прозорими правилами і якимось чином заважають «слугам народу» проголосувати в парламенті, як треба.

Про це у своєму блозі пише політолог Андрій Смолій. Він відзначає, до сих пір «гуляє» мережею інтернет фрази президента: «Закрити гральні автомати», «не хочете голосувати – я все закрию», «СБУ і МВС проводять спільні рейди» і ще багато в цьому ключі.

Також політолог пише, що проходить кілька днів і лото стають «VIP Караоке», а Космолоти – simple games. Все знову працює, люди знов несуть гроші «одноруким бандитам». Як там каже класика політичних технологій: «зашкварились? - Міняйте вивіску».

Так що, ще одна «реформа» і «боротьба» лідера країни та «слуг народу» завершується фіаско.

Автор: NNS - Національна служба новин
З 1 серпня в Україні більше немає єдиних цін на газ для оптових чи побутових клієнтів, що пов'язано це новими правилами постачання газу та завершенням режиму покладення спеціальних обов'язків (ПСО). Про це NNS повідомляє з посиланням на офіційний сайт Нафтогазу.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі