Завантажте мобільний додаток сайту

В особистому кабінеті на порталі електронних послуг ПФУ вже доступний Пенсійний калькулятор. Про це NNS стало відомо з повідомлення на сайті Ліга.Бізнес.

Доступ до вказаного сервісу здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису (раніше - ЕЦП).

Новий сервіс дає змогу розрахувати пенсію за віком. При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду.

Крім того, користувачі можуть самостійно ввести дані щодо періодів трудової діяльності, що враховуються до стажу роботи.

За результатами розрахунку надається сума розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку (помісячний розрахунок заробітної плати та страхового стажу, індивідуальні коефіцієнти тощо).

Зверніть увагу! Сервіс не враховує зростання середньої заробітної плати у наступні роки та рівень інфляції і дозволяє оцінити прогнозний розмір пенсії в діючих умовах і цінах.

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні з 1 серпня дозволили роботу дитячих оздоровчих таборів, але лише на територіях зеленої та жовтої зон карантину. При цьому дитячі табори працюватимуть за певними правилами та з обмеженнями, пише РБК-Україна, передає NNS.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі