Завантажте мобільний додаток сайту

Як стало відомо NikopolNews, в Україні майже 95 тис. осіб мають статус потерпілих від домашнього насильства. Про це на брифінгу щодо протидії та запобіганню домашньому насильству повідомив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, передає УНН.

За інформацією, отриманою NikopolNews, серед потерпілих 10 000 чоловіків і понад 750 дітей.

«Ми маємо певну негативну статистику, де серед майже 95 000 зареєстрованих у Міністерстві соціальної політики осіб, які мають статус потерпілих внаслідок домашнього насильства. З них 10 000 це чоловіки і 763 — це діти. Це, безумовно, кричуща статистика і найжахливіше те, що зараз тенденція збільшується», — сказав Ніжинський.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

За його словами, за останній час звернення від чоловік про домашнє насильство збільшилися на 16%, а від дітей — на 8%.

Окрім того, NikopolNews стало відомо, що сьогодні, 25 листопада, відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

ООН повідомляє, що третина всіх жінок і дівчат впродовж свого життя зазнають фізичного чи сексуального насильства, а половина загиблих у світі жінок стають жертвами насильства з боку своїх партнерів чи сім’ї. Про це йдеться в статті Радіо Свобода.

За повідомленням, насильство, здійснене проти жінок, є такою ж поширеною звичною причиною смерті і втрати дієздатності для жінок репродуктивного віку, як рак, і частішою причиною, ніж дорожньо-транспортні пригоди і малярія разом взяті.

За наведеними раніше даними Фонду ООН у галузі народонаселення, від насильства (фізичного і сексуального) страждають 1,1 мільйона жінок в Україні на рік.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!