Купити квартиру в Дніпрі

Вступ України до НАТО – що буде обговорювати Путін з Трампом і які вимоги Кремля

Вступ України до НАТО – що буде обговорювати Путін з Трампом і які вимоги Кремля

Володимир Путін під час майбутніх переговорів із новообраним президентом США Дональдом Трампом обговорюватиме вступ України до НАТО. Також російський диктатор планує поставити питання про зменшення військової присутності НАТО біля кордонів РФ.

Про це повідомляє Financial Times, передають “Новини України – НСН”.

Згідно з інформацією джерел, Путін прагне укласти нові угоди, які:

  • гарантують, що Україна ніколи не стане членом НАТО.
  • передбачають скорочення східних розміщень сил НАТО, які зараз діють під проводом США.

За словами колишнього високопосадовця Кремля, Путін хоче усунути будь-які загрози для Росії та змінити правила міжнародного порядку.

“Трамп у будь-якому разі хоче згорнути НАТО, – додало джерело FT, маючи на увазі, що той погрожував вивести США з альнсу або не допомагати країнам, які надто мало витрачають на оборону – Світ змінюється, може статися все, що завгодно”.

Своєю чергою, прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Путін завжди наголошував на готовності співпрацювати з міжнародними партнерами, зокрема з президентом США.

Джерела стверджують, що російський диктатор занепокоєний тим, яким буде світ після війни, і прагне закріпити позицію Росії через зміну безпекових домовленостей із Заходом.

“Він [Путін] хоче змінити правила міжнародного порядку, щоб ліквідувати загрози для росії. Його дуже турбує, як світ виглядатиме після війни”, – каже кремлівське джерело.

Вступ України до НАТО – що буде обговорювати Путін з Трампом і які вимоги Кремля

Вступ України до НАТО та позиція США

Як повідомлялося раніше Дональд Трамп здивував заявою про вступ України до НАТО. Майбутній президент США висловив бачення, що можливість вступу України до НАТО була “значною частиною проблеми для Росії протягом багатьох-багатьох років”.

Окрім цього, за версією Financial Times, Трамп переглядає свій підхід щодо України. Всі заяви про завершення війни за 24 години відійшли на другий план, адже в Штатах побоюються порівняння вирішення війни в Україні із виведенням військ США із Афганістану.

Своєю чергою експерт Олег Шамшур пояснив, чому Дональд Трамп не бачить Україну в НАТО. На його думку, стаття 5 Статуту НАТО – поки що найбільш системно сформульована гарантія взаємодопомоги для України.

Ще новини України: Трамп сказав, що розуміє Путіна, виклав мапу США з Канадою і претендує на Гренландію

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу