5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

1294
1294

Російські військовослужбовці оголошуються зниклими безвісти – російські ЗМІ замовчують втрати

Щоб уникнути хвилювання серед родичів загиблих та цивільних осіб, російські ЗМІ замовчують реальні втрати

За першу добу війни проти України РФ втратила більше військових, ніж за 8 років війни у Сирії! А доби вже ТРИ! Вбито понад 5 тисяч ворожих солдатів!

Російські солдати, що потрапили в полон, розповідають, що їм оголосили про відрядження в Краснодарський край, Ростовську, Псковську, Воронезьку і Саратовську області. Про свою військову місію більшість із них дізналася в день своєї загибелі. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті OBOZREVATEL.

Щоб уникнути хвилювання серед родичів загиблих та цивільних осіб, у російських ЗМІ замовчують реальні втрати. Тіла загиблих спалюються в мобільних крематоріях, російські військовослужбовці оголошуються зниклими безвісти.

Але ж ми живемо в нових інформаційних реаліях! Українці створили Telegram-канал, де публікуватиметься інформація про загиблих російських військових (фото, відео, максимальний опис трупів), полонених та новини про втрати, які заборонено поширювати у російських ЗМІ.

Для родичів російських солдатів-самогубців, нагадуємо:

  • якщо ваші родичі служать у танкових частинах і в них оголошено відрядження, швидше за все, їх уже перекинуто для боїв в Україну;
  • якщо керівництво військових частин, де служать ваші рідні та близькі, оголошують, що частина складу знаходиться на бойовому завданні, швидше за все, вони відправлені на бійню;
  •  статус безвісти зниклого не дає жодних пільг, пенсій та іншого забезпечення сім’ї за фактом загиблого військовослужбовця.

Солдати, що здалися в полон, повністю дезорієнтовані і шоковані масовою загибеллю своїх товаришів по службі. Багато хто з загиблих ніколи не мав бойового досвіду.

Дуже багато російських військовослужбовців кидають свою техніку та тікають.

російські ЗМІ замовчують втрати

Російські військовослужбовці оголошуються зниклими безвісти - російські ЗМІ замовчують втрати

Ви можете допомогти повернутися їм додому!

Російські військовослужбовці оголошуються зниклими безвісти - російські ЗМІ замовчують втрати

А ще краще, подбайте про них та не пускайте в Україну! Україна стоятиме до кінця!

 

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×