Світ

Де українські зірки сховалися від війни і чим вони займаються

де українські зірки сховались від ійни

Війна змусила багатьох українців, в тому числі знаменитостей, покинути свої будинки. Де від війни сховалися українські зірки

Деякі знаменитості не поверталися до України ще до вторгнення РФ на нашу землю

Вторгнення Росії до нашої країни змусило багатьох українців покинути свій будинок, і знаменитості — не виняток. Для того, щоб убезпечити себе та своїх близьких під час воєнних дій, багато хто з них евакуюється — на захід країни або за її межі. Де вітчизняні зірки сховалися від війни NNS дізнався з повідомлення на сайті tochka.net

Маша Єфросиніна

Де українські зірки сховалися від війни і чим вони займаються

Телеведуча Маша Єфросиніна разом із дітьми евакуювалася з Києва до Львова. Знаменитість відвідує місцеві притулки, продовжує активно працювати та допомагати людям у цей нелегкий час.

Олександра Зарицька

83fba714352c0452a8afaef57ee1039c quality 70Xresize crop 1Xallow enlarge 0Xw 750Xh 463

На західну Україну після атаки ворога до нашої країни поїхала і солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька. Дівчина зараз знаходиться на Закарпатті, місті Берегове. Співачка часу не марнує: допомагає плести маскувальні сітки, пече хліб, відправляє необхідні речі в гарячі точки.

Сергій Танчинець

186356

Лідер гурту “Без Обмежень” Сергій Танчинець відвіз сім’ю до батьків у Мукачево. Сам же він займається волонтерською діяльністю: возить ліки, дитяче харчування та речі до київських лікарень.

Григорій та Христина Решетники

image 3 1

В Івано-Франківську зараз перебуває зіркова родина Решетників. Вони живуть у батьків дружини телеведучого.

Сергій Бабкін

image 4 1

Зіркове подружжя Бабкіних на другий день обстрілів рідного міста Харкова переїхало до Дніпра. Там вони перебувають разом із родичами.

Тіна Кароль

image 1 2

Виконавиця Тіна Кароль вирішила залишити Україну, щоб організовувати марші на підтримку нашої країни. Наразі артистка — у Варшаві. 1 березня вона вийшла на марш, де зібралося сотні людей.

“За свободу, за свободу Європи. Ми сьогодні приймаємо перший удар. Ми боремося за те, щоб ви взяли нас до Євросоюзу. Я збиратиму такі міста в кожній країні. Не дамо забрати те, що належить нам. Слава Україні! Ми вільні!” – наголосила артистка на акції протесту проти вторгнення Росії в Україну.

Іванна Онуфрійчук

ad9f1e9 clipboard01

Відома українська телеведуча Іванна Онуфрійчук залишилася у Швейцарії. Звідти вона допомагає українцям на тлі цинічного російського вторгнення, збирає їм гуманітарну допомогу.

Джамала

image 9

Співачка Джамала разом із маленькими синами поїхала до Туреччини, міста Стамбул. Наразі співачка зайнята тим, що дає інтерв’ю різноманітним телеканалам, щоб якнайбільше людей у ​​всьому світі знали правду про те, що відбувається в Україні.

Настя Каменських та Потап

44 large v1633945625

Ще до вторгнення РФ в Україну Настя Каменських та її чоловік Потап вирушили у відпустку до іспанської столиці Мадриду. Після цього пара вже не поверталася до Києва.

Як Google допомагає Україні під час війни — Мінцифри

To Top