Купити квартиру в Дніпрі

Зелена карта в Україні: що краще обрати для виїзду за кордон

Зелена карта – це страховий поліс, який визнається за межами країни проживання страхувальника. В Україні, цей документ необхідний для будь-якого автовласника, який планує подорожувати за кордон на своєму автомобілі.

Зелена карта забезпечує страховий захист від матеріального збитку, спричиненого власником авто внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в країнах, де поліс дійсний.

Зелена карта в Україні: ваш путівник у світ страхування

Система “Зеленої карти” працює з 1951 року і на сьогоднішній день об’єднує 48 країн. Її основна мета – забезпечення захисту потерпілих унаслідок дорожньо-транспортних пригод, що сталися поза країною проживання винуватця. Україна приєдналася до системи 1992 року й активно використовує її відтоді. Поліс Зеленої карти забезпечує страховий захист на території всіх країн-учасниць системи, включно з більшістю країн Європи та деякими країнами Близького Сходу й Африки. Кожен водій, який виїжджає за кордон, повинен мати цей поліс.

Як придбати зелену карту в Україні

Законодавство України дозволяє купувати поліс “Зелена карта” тільки в акредитованих страхових компаніях. Процес купівлі досить простий: водієві потрібно надати паспорт і техпаспорт на автомобіль, а також оплатити страховий тариф. Термін дії поліса може варіюватися від 15 днів до 1 року. Придбати можна за посиланням – https://easypay.ua/ua/catalog/avto-insurance/zelena-kartka

Поліс “Зелена карта” захищає інтереси водія в разі заподіяння ним шкоди іншим особам або їхньому майну. Але варто зазначити, що він не покриває збитки, завдані власному автомобілю водія.

Купуючи поліс, водій зобов’язується дотримуватися правил дорожнього руху країн, у яких він подорожуватиме. У разі ДТП, водій повинен негайно повідомити про це в страхову компанію.

Зелена карта онлайн в Україні: крок у бік цифровізації страхування

Останніми роками процес купівлі страховки “Зелена карта” став значно простішим завдяки цифровізації. Тепер багато українських страхових компаній пропонують можливість оформлення цього поліса онлайн, що істотно полегшує життя автовласникам, які планують подорожувати за кордон на своєму автомобілі.

Все починається з вибору страхової компанії, що пропонує послугу оформлення Зеленої карти онлайн. Далі, на сайті компанії, водієві належить заповнити спеціальну форму, що містить інформацію про себе і про свій транспортний засіб. Після підтвердження введених даних і оплати страхового поліса (найчастіше за допомогою кредитної картки), водій отримує електронну версію страховки на свою електронну адресу.

Важливо зазначити, що електронна версія Зеленої карти має таку саму юридичну силу, як і її паперовий аналог. Проте, рекомендується роздрукувати отриманий поліс і мати його при собі під час поїздки за кордон, оскільки не у всіх країнах-учасниках системи “Зелена карта” поліцейські органи можуть прийняти електронну версію страховки.

Переваги онлайн-формату

Оформлення Зеленої карти онлайн в Україні має кілька очевидних переваг. По-перше, це значна економія часу: не потрібно відвідувати офіс страхової компанії, стояти в черзі та заповнювати паперові форми. По-друге, електронний формат дає змогу автовласникам уникнути контакту з іншими людьми, що особливо актуально в умовах пандемії. По-третє, процес оплати також спрощено: замість готівки або переказу через банк, водії можуть просто використовувати свою кредитну картку.

Сервіси для замовлення зеленої карти в Україні: огляд можливостей

Якщо ви плануєте виїжджати за кордон на автомобілі, то знайомство з послугами із замовлення страхового поліса “Зелена карта” в Україні стане незамінним для вас. Перед вами огляд популярних сервісів, які дозволяють оформити цей важливий документ.

  • PZU Ukraine

PZU Ukraine – це страхова компанія з польським корінням і більш ніж 10-річним досвідом роботи на українському ринку. Компанія пропонує оформлення поліса “Зелена карта” на своєму сайті. Процес складається з трьох кроків: вибір продукту, введення даних про водія та автомобіль, а потім оплата поліса.

  • INGO Ukraine

INGO Ukraine – одна з найбільших страхових компаній України, яка пропонує послугу оформлення “Зеленої карти” онлайн. Процес оформлення простий і зрозумілий. Також варто зазначити, що INGO Ukraine пропонує гнучкі умови страхування, які можуть бути адаптовані під потреби кожного клієнта.

  • TAS Insurance Group

TAS Insurance Group – ще одна велика страхова компанія в Україні, що пропонує онлайн-оформлення поліса “Зелена карта”. Однією з переваг сервісу є можливість вибору валюти оплати, а також наявність знижок для постійних клієнтів.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×