Купити квартиру в Дніпрі

Топ прихованих жестів iPhone 15 Plus, про які ви зобов’язані дізнатися

Новий iPhone 15 Plus — справжній звір, напханий крутими фішками iOS 17. Але чи знаєте ви, що багато корисних жестів залишаються за кадром? Пора це виправити. Розповідаємо про найцікавіші приховані можливості, які зроблять ваше життя простішим.

Функція «Досяжність» для великих iPhone

Якщо верхні елементи інтерфейсу на вашому величезному iPhone 15 Plus ніяк не піддаються, перейдіть у «Параметри» > «Доступність» > «Дотик» > «Досяжність». Легкий свайп вниз у нижній частині екрана опустить увесь інтерфейс, щоб ви могли дотягнутися до верхніх значків і кнопок. Заодно стане зручніше відкривати «Пункт управління» і повідомлення на Айфон 15 Плюс.

Виділення декількох елементів списку двома пальцями

Цей жест працює практично у всіх вбудованих застосунках: «Пошті», «Повідомленнях», «Нотатках», «Командах» і «Нагадуваннях». Хочете швидко виділити кілька листів, чатів або пунктів списку? Просто проведіть двома пальцями по екрану — і готово! Ніякого переходу в режим редагування.

Швидке виділення кількох фото

Під час перегляду фотографій у застосунку «Фото» натисніть кнопку «Вибрати», а потім проведіть пальцем спершу по рядку мініатюр, а потім вниз по стовпцях. Це дозволить вам блискавично виділити хоч сотню фото за раз. Зручно, коли потрібно швидко очистити галерею від непотрібних знімків.

Тактильний відгук у «Повідомленнях»

Забудьте про довге натискання на повідомлення, щоб відреагувати смайликом. Досить просто двічі тапнути по ньому — і меню з реакціями вже перед вами. До речі, цей жест працює не тільки на iPhone, а й на Apple Watch. Дуже прискорює спілкування, особливо коли у вас зайняті руки.

Скасування і повтор дії за допомогою трьох пальців

Випадково видалили важливий текст або відправили повідомлення не в той чат? Не біда! Проведіть трьома пальцями по екрану справа наліво — і останню дію буде скасовано. А якщо ви раптом передумали, то свайп зліва направо поверне все як було. Набагато зручніше, ніж трясти телефон, чи не так?

Збільшення відступу маркованих списків у «Нотатках»

У застосунку «Нотатки» ви можете керувати відступами маркованих списків. Свайп вправо по пункту списку збільшить відступ, а свайп вліво — зменшить. Шкода тільки, що цей жест не працює в Pages, було б зовсім шикарно. Але й так непогано, погодьтеся.

Екранний диктор

Останній у нашій добірці, але не за значущістю — жест для ввімкнення екранного диктора. Щоб його активувати, відкрийте «Параметри» > «Доступність» > «Усний вміст» > «Промовляння з екрана».
Свайп двома пальцями зверху вниз зачитуватиме весь текст у поточному вікні. Дуже зручно, коли немає часу або можливості читати самому. До речі, ця функція чудово поєднується з виділенням елементів списку двома пальцями.
Ось такі приховані жести таїть у собі iPhone 15 Plus та iOS 17. Пробуйте, експериментуйте — і ваша взаємодія з улюбленим гаджетом вийде на новий рівень.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×