Купити квартиру в Дніпрі

Основні поняття зі сфери беттінгу

Беттінг Для багатьох фанатів спорту беттінг стає додатковим джерелом залучення до гри. Також він може бути захоплюючим способом для спортивних уболівальників насолоджуватися грою і, можливо, заробити трохи грошей.

Для деяких уболівальників беттінг стає стратегічною грою. Вони проводять аналіз статистики, стану команди або гравців, тактики та інших факторів, за допомогою яких приймають обґрунтовані ставки.

Як долучитись до гри

Ознайомитись з поняттями беттінгу та гемблінгу можна на top-casinos.com.ua. Тут же є можливість зіграти в улюблені слоти, зробити ставки. Адже беттинг дозволяє брати активну участь у важливих спортивних подіях. Букмекерські контори пропонують кілька різних варіантів ставок, наприклад на:

 • переможця;
 • кількість голів/балів;
 • певний результат події;
 • індивідуальні досягнення гравців.

Можна вибирати з різних варіантів та брати участь у грі різними способами. Щоб почати, потрібно знайти спортивну чи політичну подію та зробити ставку.

678678678

Що потрібно знати

У світі беттинг існує безліч термінів і понять які важливо розуміти до того, як починати гру.  Ось кілька основних із них:

 

 1. Коефіцієнти (або Оддси). Показники, що визначають ймовірність та потенційний виграш ставки. Коефіцієнти можуть бути дрібними (наприклад, 2.50) або представлені в іншому форматі (наприклад, 3/2). Чим вище коефіцієнт, тим більший потенційний виграш, але при цьому зменшується ймовірність успіху.
 2. Ставка (або Бет). Сума грошей, яку гравець розміщує на певний кінець події. Може бути різною за розміром та типом (наприклад, ставка на перемогу, тотал, фора і т.д.).
 3. Live (Ін-Плей). Ставки під час проведення події.
 4. Акумулятор (або Парлей). Це ставка, яка об’єднує кілька окремих ставок на одну. Щоб виграти, всі окремі ставки всередині акумулятора мають бути успішними. Потенційний виграш збільшується зі збільшенням кількості ставок, але ймовірність програшу теж зростає.
 5. Фора (або Handicap). Це спеціальний вид ставки, де одна з команд або учасників отримує перевагу (позитивне чи негативне число голів/окулярів) перед початком події, щоб зробити результат вигіднішим для ставок.
 6. Тотал (або Over/Under). Це ставка, яку роблять на загальну кількість голів або очок. Гравці ставлять на те, чи буде загальний результат події вищим (Over) або нижчим (Under) за певну чисельну позначку, що встановлена букмекером.
 7. Cash Out (Викуп). Функція, що дозволяє гравцям достроково закрити ставку до завершення події. Це дозволяє зафіксувати виграш або мінімізувати втрати залежно від стану події.

Це лише кілька основних термінів, існує безліч інших понять та стратегій, які мають важливу роль у світі беттинга. Багато бетторів спілкуються на форумах, соціальних мережах або спеціалізованих платформах, обмінюючись стратегіями, прогнозами та досвідом. Це створює комунікаційну спільноту однодумців.

Однак пам’ятайте, що беттінг повинен бути відповідальним і контрольованим. Встановлюйте ліміти на суму ставок, не ставте більше, ніж можете дозволити собі втратити та пам’ятайте про можливі наслідки гри на гроші.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×