Очищення басейнів: як часто це робити?

Тим власникам заміських будинків та дач, котрі мають басейн, між іншим, потрібно час від часу проводити його чистку. Адже це запорука його безпечності, а відтак, здоров’я тих, хто в ньому плаває.

Враховуючи важливість регулярного очищення води в басейні, слід підійти до цього питання з повною відповідальністю, адже це важливо. На сьогоднішній день існує декілька способів очищення води, зокрема:

Говорячи про використання останнього способу, тобто з допомогою хімічних речовин, варто відзначити, що найкращі засоби для очищення басейнів можна запросто замовити в інтернет-магазині Аquadoctor, котрий пропонує продукцію виключно високої якості, що забезпечує 100-відсотково ефективне очищення води в басейні. Вас приємно здивує не тільки широкий асортимент засобів для очищення басейнів, але й доволі демократичні цінники. Більше того, якщо у вас виникнуть запитання, менеджери магазину завжди радо допоможуть, нададуть рекомендації та іншу корисну інформацію.

Очищення басейну хімзасобами: що врахувати

Найперше наголосимо на тому, що якщо використовується хімія для басейнів, важливо чітко дотримуватися інструкції, що вказана на упаковці. Таким чином процес очищення води буде ефективним та безпечним.

Крім того, обов’язково зверніть увагу на наступні моменти: по-перше, перед обробкою води хімією, проведіть її хіманаліз, а також виміряйте рівень рН з допомогою спеціальних тестерів. Його показник повинен бути на рівні 7,2 – 7,6. Тільки коли рН в нормі, можна приступати безпосередньо до обробки води хімзасобами.

По-друге, чітко дотримуйтесь дозування препаратів для очищення басейнів. Це важливо. Тут, до речі, варто врахувати об’єм штучної водойми, щоб домогтися максимального ефекту.

По-третє, окрім хімічних засобів, використовуйте й інші способи очищення, наприклад, фізичний. Тобто з допомогою сачків видаляємо сміття, листя, інші видимі механічні частинки.

По-четверте, коригування рівня рН і дезінфекція води, а також знищення водоростей передбачає використання різних препаратів. Пам’ятайте про це! До речі, всі ці комплекси доступні на сайті Аquadoctor. Вони є універсальними, тому підходять практично для всіх типів штучних водойм.

To Top