Купити квартиру в Дніпрі

Накладні та врізні вуличні світильники

Простір навколо житлових будинків, котеджів, соціальних об’єктів має бути освітленим. Це необхідно для підвищення рівня безпеки. Також освітлювальні прилади допомагають у оформленні екстер’єру.

Фахівці інтернет-магазину Elekomp підготували для вас лаконічний, але інформативний матеріал, в якому розповідають, що являють собою накладні вуличні світильники, які їхні особливості, а коли найкращим рішенням буде купити вуличний вбудований світильник https://elekomp.com.ua/ulichnye/nakladnye-i-vreznye.

Зазначимо, що на сайті магазину представлена якісна продукція від відомих європейських фабрик, серед яких:

 • Astro;
 • AZzardo;
 • Ideal Lux;
 • Nordlux;
 • Norlys;
 • Nova Luce;
 • Nowodvorski;
 • ONE Light;
 • SU-MA та інші.

Консультанти магазину допоможуть оформити замовлення, нададуть відповіді на всі питання. Також ви можете звернутися до них, якщо потрібна додаткова інформація щодо експлуатації чи монтажу певної моделі.

Основні характеристики

Розглянемо загальний опис освітлювальних приладів цього типа. Ви дізнаєтеся, які особливості мають світильники накладні вуличні, а чим відрізняються врізні вуличні світильники.

Накладні моделі

 1. Монтаж. Розміщуються поверхнево на стіні чи стеле будинку. Зазвичай прості у встановленні, оскільки не потребують прокладання кабелів всередині стін.
 2. Видимість. Видимі з усіх боків, що робить їх часто декоративними та видовженими в стилі.
 3. Напрямок світіння. Світять вперед або вниз, що робить їх ефективними для освітлення поверхонь або стежок.
 4. Використання. Зазвичай призначені для використання у вуличному екстер’єрі, освітлюючи стіни будинку чи зовнішні зони. Світильник накладний вуличний вологозахищений може розміщуватися на відкритому просторі, не під стелею – він спроможний витримувати негативний вплив опадів.

Врізні моделі

 1. Монтаж. Монтуються безпосередньо всередині стіни чи іншого поверхневого об’єкта. Зазвичай інтегровані в архітектурні елементи. Їх можна вбудувати в різноманітні архітектурні форми та елементи, забезпечуючи невидимий зовнішній вигляд.
 2. Напрямок світіння. Зазвичай світять вниз, створюючи дифузне або приглушене освітлення.
 3. Використання. Використовуються для створення естетичного освітлення архітектурних деталей або вбудовані в стіни для створення загального ефекту. Якщо вирішили купити вуличний врізний світильник, обирайте стійкий до атмосферних впливів матеріал, наприклад, нержавіючу сталь або алюміній. Розглядайте LED-лампи для ефективності та енергоощадження.

Рекомендації щодо експлуатації

Фахівці інтернет-магазину Elekomp підготували для вас кілька професійних порад:

 1. Якщо бажаєте, щоб накладні чи вбудовані світильники вуличного освітлення, виконуйте регулярну перевірку та очищення від бруду та пилу для забезпечення ефективності.
 2. Обирайте яскравість світильника відповідно до функції освітлення та атмосферного вигляду.
 3. У випадку настінних світильників, розміщуйте їх на достатній висоті, щоб уникнути пошкоджень та забезпечити ефективне освітлення.
 4. Враховуйте зовнішній вигляд та стиль світильників, щоб вони гармонійно вписувалися в дизайн зовнішнього простору.
 5. Обирайте світильники з урахуванням конкретних вимог та умов вашого простору для забезпечення якісного та ефективного зовнішнього освітлення.

Спираючись на ці рекомендації, ви зможете підібрати собі моделі, які найкраще впишуться в особливості будівлі й зможуть створити привабливе освітленні, підкреслюючи архітектуру. У випадку з вуличними моделями рекомендується віддавати перевагу освітлювальним приладам, які здатні витримувати негативний вплив атмосферних явищ.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×