Купити квартиру в Дніпрі

Як отримувати більше замовлень з Instagram завдяки CRM-системі

Знімок екрана 2024 05 14 164626

Instagram може стати джерелом великої кількості лідів і замовлень, якщо правильно його використовувати. І мова йде не про оформлення сторінки, створення контенту та запуск рекламних кампаній.

Просто уявіть, скільки продажів ви втрачаєте через недосконалу комунікацію з замовниками, які готові зробити покупку у вашому інста-магазині прямо зараз? Але коли ви не відповідаєте вчасно, пропускаєте запитання чи просто ігноруєте коментар про розмір під фото продукту, потенційний клієнт легко йде до конкурентів. Завдяки інтеграції CRM з Instagram ви легко конвертуватимете всі ліди в угоди та підвищуватиме продажі з цього каналу. В цій статті розповідаємо, як все працює.

Чому важливо інтегрувати інстаграм в CRM-систему

Instagram став не лише популярною соціальною платформою для спілкування, а й потужним інструментом для бізнесу. Завдяки своїй великій аудиторії та можливостям візуальної презентації продуктів чи послуг, він став незамінним каналом залучення клієнтів. Однак, ефективне управління замовленнями та спілкування з клієнтами на платформі може стати складною задачею. У цьому контексті важливо використовувати CRM-систему, щоб оптимізувати процеси та забезпечити високу якість обслуговування клієнтів.

Ефективне спілкування з потенційними та існуючими клієнтами — ключовий аспект у будь-якому бізнесі. CRM-система інтегрована з Instagram дозволяє вам це робити більш організовано та ефективно. Завдяки цьому, ви можете швидко відповідати на повідомлення, вирішувати запитання та надавати необхідну інформацію без зайвих затримок. Подальше узгодження умов замовлення чи консультації з клієнтами стає швидшим і зручнішим процесом.

Ключові переваги автоматизації:

  • Автоматизована обробка повідомлень.
  • Історія спілкування з кожним клієнтом.
  • Персоналізовані повідомлення та пропозиції.

Ефективне керування замовленнями та Instagram-комунікацією

CRM-система дозволяє вам ефективно керувати всіма замовленнями, що надходять через Instagram. Згідно з дослідженням проведеним Forbes, більше 70% споживачів звертаються до соціальних медіа для здійснення покупок. Це означає, що ваш бізнес має потенціал залучити значну кількість замовлень через Instagram. Використання CRM-системи дозволить вам не просто отримувати замовлення, але й ефективно їх обробляти та виконувати. Ви можете відстежувати статус кожного замовлення, контролювати процеси виконання та забезпечувати своєчасну доставку товарів або послуг. При цьому, система автоматично оновлює дані про замовлення, що дозволяє вам зосередитися на інших аспектах бізнесу.

Дослідження, проведене Statista, також показало, що понад 80% покупців очікують швидкої відповіді від брендів у соціальних мережах. Використання CRM-системи дозволить вам відповідати на замовлення швидше та ефективніше. Ви можете встановити автоматичні сповіщення для підтвердження отримання замовлення, відстежувати запити клієнтів та надавати їм оперативну підтримку. Це не тільки забезпечить задоволення клієнтів, але й позитивно позначиться на їхній лояльності до вашого бренду.

Однією з ключових переваг CRM-системи є можливість аналізу даних та вдосконалення стратегій продажів на основі цих даних. Згідно з дослідженням McKinsey & Company, компанії, які використовують аналітичні дані для прийняття рішень, зазвичай мають прибуток на 5-10% вище за середній ринковий показник. Ви можете отримати доступ до різноманітної статистики щодо ваших замовлень з Instagram, включаючи інформацію про обсяги продажів, популярність певних товарів чи послуг, а також поведінку клієнтів. На основі цієї інформації ви зможете розробити більш ефективні маркетингові стратегії та підходи до обслуговування клієнтів, що допоможе вам вирізнятися на ринку та залучати ще більше замовлень через Instagram.

Сьогодні одним із найкращих рішень для автоматизації роботи з інстаграмі є українська система KeyCRM. Це розумне сучасне рішення з мобільним додатком, яке дозволить вам залишатися на звʼязку з клієнтами будь-де та будь-коли.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×