Купити квартиру в Дніпрі

Як організувати поїздку на лікування до Туреччини з України

Зображення1

Туреччина відома своїми передовими медичними установами та висококласними спеціалістами, особливо в областях онкології, кардіології, нейрохірургії та естетичної медицини. Зрозуміло, що організація поїздки на лікування до іншої країни може бути складним процесом, особливо коли ви стикаєтесь із серйозними медичними проблемами.

Втім, існують сервіси, які допомагають у цьому, одна з них — Clinics On Call.

Як організувати поїздку на лікування в Туреччині за допомогою Clinics On Call?

Clinicsoncall — це професійний сервіс для організації поїздки на лікування за кордоном, включаючи Туреччину. Вони працюють з провідними медичними центрами та лікарями, що дозволяє надавати пацієнтам доступ до висококласного медичного обслуговування.

 

Алгоритм допомоги пацієнтам включає:

 • Підбір клініки: Координатор допоможе вам вибрати найбільш підходящу клініку та лікаря в залежності від вашого стану здоров’я та потреб. Сервіс працює з багатьма провідними медичними установами в Туреччині.
 • Консультація з лікарем: Координатори забезпечують організацію відеоконференцій або особистих зустрічей з лікарями, щоб ви могли обговорити свій випадок і встановити найбільш ефективний план лікування.
 • Логістика: Clinics On Call допомагає в організації всіх аспектів вашої поїздки, включаючи бронювання готелів, трансфери в аеропорт, транспортування в місті та інші важливі деталі.
 • Підтримка під час лікування: Команда сервісу буде підтримувати вас на протязі всього процесу лікування, включаючи координацію між різними відділеннями клініки, перекладацькі послуги, а також допомогу в розв’язанні будь-яких виниклих питань.

Планування поїздки

Ось рекомендовані кроки для планування поїздки на лікування в Туреччину:

 • Перш за все, ви повинні знайти медцентр та доктора, які спеціалізуються на вашій медичній проблемі. Clinic On Call може допомогти вам з цим, надаючи докладну інформацію про клініки та лікарів в Туреччині. Вони також можуть організувати передопераційні консультації з лікарями.
 • Вам потрібно буде підготувати всі необхідні документи, включаючи медичні записи, результати тестів, медичні звіти тощо. Координатор сервісу може допомогти вам з перекладом цих документів, якщо потрібно безкоштовно.
 • Громадянам України потрібна віза для в’їзду в Туреччину. Ви можете подати заявку на електронну візу через офіційний веб-сайт Туреччини. Переконайтеся, що у вас є всі необхідні документи для візи.
 • Вам також може знадобитися міжнародна медична страховка, яка покриває медичні витрати в Туреччині.Координатор може надати рекомендації щодо найкращих страхових компаній.
 • Вам потрібно буде забронювати житло на період лікування. Clinic On Call може допомогти вам знайти готель або апартаменти поблизу клініки.
 • Транспорт: Вам необхідно буде влаштувати транспорт до Туреччини та від аеропорту до готелю або клініки. Clinic On Call також може допомогти вам з цим.
 • Супровід під час лікування: На весь період лікування в Туреччині координатори сервісу надають необхідний супровід і підтримку. Вони координують комунікацію між вами та медичним персоналом, забезпечують перекладацькі послуги, допомагають у вирішенні будь-яких питань або проблем, які можуть виникнути під час лікування, а також стежать за тим, щоб весь процес пройшов якомога більш гладко і ефективно.

Медичний аспект

 • Медичні документи: Ця підготовка є важливою частиною планування поїздки. Це може включати медичні записи, результати тестів, медичні звіти, листи від лікарів тощо. Ви можете запросити ці документи у свого лікаря або медичної установи.
 • Консультації з лікарями: Перед поїздкою в Туреччину, ви маєте мати змогу обговорити свій випадок з лікарем, який буде вас лікувати. Clinic On Call  може організувати відеоконференції або особисті зустрічі з лікарями.
 • План лікування: Ваш лікар повинен надати вам докладний план лікування, який буде включати всі процедури, операції, тести та ліки, які вам потрібні. План лікування також повинен включати орієнтовний графік та вартість.
 • Відновлення: Для деяких пацієнтів після лікування може бути необхідною реабілітація. Clinic On Call  може допомогти вам організувати реабілітаційні послуги в Туреччині, якщо це потрібно. Це може включати фізичну терапію, реабілітацію післяопераційних ран, психологічну підтримку тощо.

Організаційний та фінансовий момент

 • Вартість лікування в Туреччині може відрізнятися в залежності від клініки, типу терапії та індивідуальних потреб. Координатор може допомогти вам отримати оцінку вартості перед початком процедури.
 • Зазвичай ви повинні оплатити за медичні послуги заздалегідь. Вам можуть виставити окремі рахунки за різні послуги, такі як лікарняні послуги, операції, ліки, діагностичні тести тощо.
 • В залежності від законодавства Туреччини, ви можете мати право на повернення податків за медичні послуги. Це може потребувати додаткового оформлення документів.
 • Деякі клініки або благодійні організації можуть надавати фінансову підтримку пацієнтам, які не можуть впоратися з витратами на лікування. Вам варто запитати про це в Clinics On Call.

Організаційний аспект:

 • Бронювання квитків: Ви повинні заздалегідь забронювати квитки на літак, поїзд або автобус до Туреччини. Врахуйте час для пересадок та час прибуття до клініки.
 • Комунікація: Важливо взяти до уваги засоби комунікації з родиною та друзями вдома, а також з медичним персоналом в Туреччині. Ви можете купити місцеву SIM-карту або використовувати Wi-Fi в готелі для здійснення відеодзвінків або повідомлень. Не забудьте про різницю в часових поясах.
 • Добре продумайте, як ви будете добиратися до лікарні з місця проживання. Чи є у вас змога використовувати громадський транспорт, або вам потрібне таксі або приватний транспорт? Clinics On Call може допомогти вам організувати транспорт, якщо потрібно.

Clinics On Call — сервіс медичного туризму

Clinicsoncall є професійним сервісом медтуризму, який спеціалізується на організації медичних поїздок до Туреччини для пацієнтів з України. Завдяки своєму широкому спектру послуг і глибоким знанням медичної індустрії Туреччини, сервіс є незамінним помічником у процесі планування і проведення таких поїздок.

Послуги медичного туризму Clinics On Call для українців безкоштовні, а саме:

 • Підбір лікарні та спеціаліста;
 • Візова допомога;
 • Переклад документації на необхідну мову;
 • Допомога з житлом, перельотом і іншими організаційними питаннями.

Сервісом користуються люди з різних країн, відгуки в 98% позитивні, адже Clinics On Call — надійна платформа з високим рівнем професійності координаторів-лікарів.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×