Купити квартиру в Дніпрі

Для чого потрібен фільтр поглинач Selton

Системи фільтрування використовуються для очищення повітря та води від забруднень різного типу. Що стосується ЯХБ забруднень, то тут необхідно застосовувати поглинач.

Такі механізми є надзвичайно ефективними, стійкими до вібрації та опору, легко монтуються та довго служать. Інноваційний фільтр поглинач ФП-300 від Selton не потребує особливих вимог обслуговування. Він впорається з частинками різної величини, включаючи радіоактивні та патогенні елементи.

Особливості фільтрів поглиначів

В умовах воєнного стану важливо забезпечити нормальні умови перебування в укриттях різного типу. Очистити повноцінно повітря допоможе фільтр поглинач для бункера, він монтується в систему загальної вентиляції чи використовується як окрема установка. Забезпечує високий рівень очистки завдяки особливому механізму дії. Складається обладнання з двох частин:

  1. Механічний блок. Очищає від пилу, дрібних частинок, радіоактивних елементів та патогенних бактерій. Рівень ефективності залежить від обраної моделі.
  2. Хімічний блок. Представляє собою фільтр, наповнений активованим вугіллям. Очищує повітря від шкідливих елементів у вигляді газів чи пару. Вдається акумулювати токсини, хімікати, прекурсори тощо.

Подвійна система роботи забезпечує кращий рівень ефективності навіть в повністю герметичний приміщеннях. Основне завдання — не просто подати в кімнату свіже повітря, а максимально його очистити.

Розробляються такі установки відповідно до державного стандарту, згідно якого встановлена межа очищення. Модель ФП-300 від Селтон гарантує показник 99,995%. Питома площа активованого вугілля після активації становить не менше 900 м2/г. Додатково очисний елемент насичують хромом та сріблом.

Застосування фільтрів поглиначів

Розрізняють поглиначі серії АС та установки для стаціонарних захисних споруд чи рухомих об’єктів. Перші мають широкий спектр використання, а саме забезпечують очистку в таких типах приміщень:

  • споруди цивільного захисту;
  • промислові об’єкти;
  • фортифікаційні споруди;
  • рухомі об’єкти та техніка спеціального призначення;
  • військові автомобілі чи транспорт по перевезенню небезпечних речовин.

Це ідеальні фільтри для бомбосховищ. Вони можуть використовуватися у складі вентиляції окремо або складатися з кількох фільтрів. При цьому відбувається паралельне з’єднання до загальної системи. Замовляючи таку установку, клієнт отримує всі необхідні деталі для монтажу. Вартість фільтра поглинача залежить від моделі. Виробник гарантує високу якість та повну відповідність національним стандартам.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×