Єгермейстер — один із найвідоміших дижестивів. У чистому вигляді охолоджений лікер подають після їди, щоб без поспіху насолоджуватися його приємним солодкувато-трав’янистим смаком.
Експерти рекомендують перед вживанням на кілька годин відправляти в морозильну камеру не тільки Єгермейстер, а й стопки для його подачі. Добре охолоджений напій вирізняється максимально вираженим смаком і ароматом. Єгермейстер активно використовується також для приготування коктейлів. Він надає міксам оригінального трав’яного посмаку.
З якими напоями поєднується Єгермейстер
Спочатку настоянка родом з Німеччини створювалася як лікарський засіб для поліпшення травлення. У складі Єгермейстера понад 50 рослинних інгредієнтів, точний перелік яких виробник тримає в найсуворішому секреті. З цієї причини пити настоянку в обмежених кількостях (20–40 мл) доволі корисно. Якщо ж розглядати популярний лікер як алкогольний напій, у різних країнах неоднакові уявлення про те, з чим пити Єгермейстер. Оптимальні інгредієнти для поєднання:
- грейпфрутовий сік;
- ванільний сироп;
- молоко;
- витриманий ром;
- чорний чай;
- апероль;
- імбирне пиво;
- зелений чай;
- газована вода.
Єгермейстер може використовуватися, зокрема, як інгредієнт багатокомпонентних коктейлів. Він гармонійно поєднується в міксах з іншим алкоголем — вермутами, горілкою, текілою, лікерами.
Найкращі закуски для Єгермейстера
Любителям ароматної трав’яної настоянки не варто вибирати як доповнення складні ситні страви. Найкращі закуски для Єгермейстера — фруктові нарізки (ідеально — з будь-яких цитрусових), горіхи (мигдаль, фундук, волоські), цукати, сухофрукти, а ще ковбаски з прянощами та будь-які інші м’ясні спеціалітети.
Німецький бітер іноді подають як аперитив для поліпшення апетиту. У цьому разі його п’ють у мінімальних дозах (до 40 мл), відразу і обов’язково кімнатної температури, а закушують чимось кислим — грейпфрутом чи апельсином. Таке вживання ідеальне перед подачею основних страв.
Гурмани, які полюбляють експерименти та заперечують традиції, перебувають у пошуках нових відчуттів, рекомендують поєднання Єгермейстера з будь-якими хрусткими продуктами, доповненими спеціями. Наприклад, крекерами та чипсами. Вони доповнюють насичений смак трав’яного лікеру, але не перебивають його.
У домашніх умовах оригінальною, але дуже гармонійною закускою можуть стати свіжоспечені хлібці з морською сіллю та оливковою олією. Таке поєднання чудово підкреслює смак лікеру, надаючи йому вишуканості.
Любителям щільних закусок, які вибирають найкраще доповнення для Єгермейстера, варто віддавати перевагу м’ясним делікатесам. Ніжне прошуто або копчена індичка — те, що треба в цій ситуації.
Оригінальний смак популярного лікеру нескладно доповнити і навіть підкреслити, якщо правильно вибирати продукти та напої для створення приємних ароматних міксів.