У потягу Рахів-Київ чоловік впав з верхньої полиці і помер

У потягу слідуванням Рахів-Київ сталася трагедія. Після падіння з верхньої полиці помер пасажир. Про це NNS повідомляє, посилаючись на офіційний сайт Укрзалізниці. Тут відповідне повідомлення з’явилося сьогодні, 12 червня.

Правоохоронці та Укрзалізниця з’ясовують причини смерті пасажира поїзда Рахів — Київ

Укрзалізниця висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого пасажира поїзда № 358 Рахів — Київ. Наразі правоохоронці разом із залізничниками з’ясовують причини його смерті, – йдеться в повідомленні відомства.

За попередньою інформацією пасажир близько третьої ночі впав з верхньої полиці. Після падіння він повідомив дружині, що почуває себе добре. Під ранок чоловіку стало гірше, і поїзна бригада викликала швидку медичну допомогу на найближчу станцію — Фастів. По прибуттю поїзда медики зафіксували смерть чоловіка, забоїв на його тілі не виявлено.

В УЗ зазначають, що полиця з якої впав пасажир була облаштована ременями безпеки, якими він, на жаль, не скористався.

Укрзалізниця закликає пасажирів неухильно дотримуватися правил безпеки та поведінки на об’єктах залізничного транспорту. Також просимо пасажирів під час подорожі на верхніх полицях використовувати ремені безпеки та обмежувальні поручні, – закликають у відомстві.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

ВІДЕО: На даху потяга піймали «зайця» – їхав так із Києва через дорогі квитки

To Top