Син померлого від ковіду подружжя вчинив самогубство

Уранці 18 травня у лікарні у Києві помер 15-річний Денис Родіков, який кілька тижнів тому втратив прийомних батьків через ковід. Напередодні він стрибнув в мосту у Києві, передає NNS, посилаючись на 100m.if.ua. Хлопця госпіталізували у дуже тяжкому стані.

Сім’я Родікових жила у селі Липовий Скиток у Фастівському районі Київщині у дитячому будинку сімейного типу. У березні від коронавірусної хвороби помер батько Володимир Родіков, а за дев’ять днів – мати Діана Родікова.

Їхні 13 дітей осиротіли. 17 травня один з них, Денис Родіков, пішов з дому, залишивши у соцмережах відеозапис, з якого випливало, що він планує самогубство. Повідомив, що це не через школу і не через цькування. Поліція почала шукати хлопця. На записі з відеокамер встановила, що у селі Калинівка він перевдягнувся та викинув свій одяг – ймовірно, щоб ускладнити пошуки.

Пізніше на лінію «102» надійшло повідомлення, що у Києві молода людина стрибнула з мосту на бетонний тротуар. Виявилося, що це Денис Родіков. У важкому стані його доправили у лікарню, зранку 18 травня він помер.

Родікови взяли Дениса у родину понад 8 років тому. У нього було страшне дитинство – мати пиячила, вітчим бив, хлопець голодував. А потім опинився у дитбудинку, поки його не взяли Родікови.

Подружжя Родікових виховувало трьох своїх і вісьмох всиновлених дітей. Також вони мали двох старших повнолітніх дітей. У 2014 році переїхали з Донбасу через війну, й у 2017 році оселилися у великому будинку в селі Липовий Скиток біля Василькова.

На початку березня 2021 року обоє батьків потрапили до лікарні з важкою формою ковіду, від якого обидвоє невдовзі померли. Діти після цього жили у центрі реабілітації.

To Top