Реп-уроки з біології: вчительку з Харківщини визнали кращою освітянкою року

Вчительку біології із села Яковлівка Харківської області Ольгу Халепу визнали кращою освітянкою 2020 року. Під час дистанційного навчання вона записувала реп-уроки для своїх учнів.

Про відзнаку Ольга Халепа повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, передає 05745.com.ua, інформує NNS.

За версією Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта», Ольгу Халепу визнали кращою освітянкою року. Вчительку відзначили за підхід до проведення уроків під час дистанційного навчання.

«За інноваційний підхід до організації дистанційного навчання та за винайдення, з початку карантину, ефективного способу зробити урок не лише цікавим, а й захопливим. Викладаючи на своєму YouTube-каналі реп-уроки за програмою 5-8 класів, які набули всеукраїнської популярності і мають десятки тисяч переглядів»,зазначають у публікації видання.

Вчителька зізналася, що не очікувала отримати таку приємну новину. Про визнання кращою освітянкою Ольга Халепа дізналася випадково.

Коли на Лозівщині у Харківській області вперше оголосили карантин та перехід на дистанційне навчання, щоб зацікавити учнів Ольга Халепа почала записувати реп-уроки з біології. Такий підхід сподобався не лише учням, а й вчителям з різних областей України.

У соцмережах люди досі захоплюються підходом вчительки.

Зараз Ольга Халепа не працює у школі, але продовжує писати наукові статті, веде вчительські групи у соцмережах та веде свій YouTube-канал. Для молодших класів та дошкільнят Ольга Халепа веде рубрику «Руда біологія».

To Top