На Харківщині в морзі переплутали тіла померлих (відео)

У Харківській області в морзі переплутали тіла померлого чоловіка та невідомої жінки.

Про це з посиланням на Суспільне передає Depo.Харків, інформує NNS.

За відомостями Сусрільного, близькі померлого чоловіка у COVID-відділенні Богодухівської центральної районної лікарні вимагають перевірити дії працівників моргу, які переплутали тіла померлих.

Помилку виявили у день поховання. За чоловіком, якого видали у пакеті й ховали у закритій труні, відправили панахиду. А коли привезли на цвинтар, родичам зателефонував знайомий. Церемонію зупинили: виявилося, що в труні — невідома жінка.

За словами доньки померлого Тетяни Стус, тіло батька забирали запакованим — це вимога до тих, хто помирає у COVID-відділенні. Ховали чоловіка 30 березня у закритій труні. Коли вже привезли на кладовище, родині зателефонував знайомий, згадує чоловік Тетяни Сергій Стус.

“Це чоловік однієї зі співробітниць цієї лікарні. Чоловік! Не заступник лікаря, не секретар, у яких є мої телефони, не головна медсестра, а чоловік. І сказав: “Сергію, а в гробу не Микола Іванович. Там знаходиться якась неопізнана жінка, яку переплутали при видачі тіл”,розповідає зять померлого.

Упевнені, що в труні — батько, родичі відправили панахиду. Додому приїжджав священик. Після дзвінка з лікарні труну з кладовища повезли назад до медзакладу — поміняти тіла, а потім повернулися на цвинтар. Вдруге заупокійну літургію не проводили. Священик пояснив близьким померлого, що вони і так молилися за батька. Донька померлого каже, пережила стрес, і просить не залишати цю ситуацію без реакції.

Родина Стусів звернулася до поліції: просить перевірити, чи не було в діях медпрацівників недбалості, та звільнити винних.

Заступниця керівника Богодухівської лікарні Яна Грищенко називає ситуацію випадковою помилкою.

To Top