Знущалася над учнями за зовнішній вигляд – директора ліцею притягнуть до відповідальності

На директора школи оформили протокол через буллінг учнів за одяг. Їй загрожує штраф або виправні роботи

Поліція оформила адміністративний протокол на директора ліцею в Сосновці (Львівська область) через цькування учнів за їх зовнішній вигляд. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті hromadske

Правоохоронці дізналися про буллінг у школі під час моніторингу соціальних мереж. Ювенальні поліцейські провели перевірку, зокрема, опитали дітей, постраждалих від цькування і тих, хто був очевидцями буллінга, батьків учнів, а також вивчили аудіозаписи, які зробили під час занять.

На керівницю навчального закладу склали протокол за с.173-4 Кодексу про адміністративні правопорушення. Нині матеріали спрямовані в суд. Покарання за цією статтею передбачає штраф від 850 до 1700 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин.

Що передувало?

В кінці лютого в співтоваристві «Моє містечко Соснівка» опублікували аудіозапис, на якому, як вказують в замітці, директор Сосновського ліцею №2 критикувала учнів 10-х класів за зовнішній вигляд.

Зокрема, вона дорікнула ученицям в тому, що вони прийшли у школу в брюках, хоча на вулиці вже тепло, а одяг назвала «робочим».

«Зрозуміло, дівки — готуєтеся збирати малину і полуницю», — сказала жінка на аудіозаписи.

Також директор зробила зауваження дівчатам, які одягли хустки. Вона зазначила, що «це не одяг». За її словами, вона «в свої роки може надіти на себе хіба що якусь шаль, а не стояти і хусткою зверху накритися, як баба тридцятирічна”.

Крім того, викладач звернула увагу, що в однієї з учениць «виріс целюліт», тому потрібно користуватися спеціальними засобами. В кінці аудіозаписи директор заявила, що не буде пускати учнів в школу, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Из-через конфлікт з директором школи дитина потрапила в лікарню

 

To Top