Заповзятливий водій намалював номерний знак маркером на картоні

На Київщині оштрафували водія, який від руки намалював номерний знак

У понеділок, 2 серпня, під Києвом покарали водія, який від руки намалював номерні знаки чорним маркером на аркуші білого картону. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Економічні новини.

Близько 9 години ранку в селі Чайки патрульні зупинили авто Chevrolet Lacetti, оскільки букви і числа переднього номерного знака були намальовані від руки чорним маркером на аркуші білого картону.

«За невідповідність вимогам стандарту державних номерних знаків 30-річний водій отримав від патрульних постанову по ч. 6 ст. 121 (Керування транспортним засобом з номерним знаком, що не відповідає вимогам стандартів) КоАП», — пише прес-служба патрульної поліції Київської області.

Тим часом у США поліція почала видачу паперових номерних знаків для автомобілів.

Перехід на паперові номери носить тимчасовий характер і пов’язаний з дефіцитом алюмінієвих номерних табличок. Повідомляється, що максимальний термін дії і, відповідно, експлуатації паперових номерів не перевищить 60-90 днів. Після цього всі автомобілі з «папірцями» отримають безкоштовно алюмінієві номерні знаки державного стандарту.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Тимчасово припинена реєстрація авто та видача прав в сервісних центрах: у чому причина

To Top