Школи України масово закриваються. У яких регіонах не працюють заклади освіти і яка причина.
Чому школи України масово закриваються
Зростання захворюваності на ГРВІ та грип стало причиною переведення навчальних закладів на дистанційне навчання. Понад 100 шкіл на Закарпатті, 37 навчальних закладів у Чернівецькій області та низка установ уна Хмельниччині та в інших областях країни вже перейшли на онлайн-формат, щоб зменшити ризик подальшого поширення інфекцій серед школярів.
Про це розповідають “Новини України – НСН”.
Згідно з даними, з 10 лютого навчання в онлайн-форматі запроваджено в 34 школах Ужгорода, а також у ряді закладів в інших громадах області. Директорка департаменту освіти і науки Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець зазначила, що серед причин переходу на дистанційку – зростання кількості хворих дітей на ГРВІ. Окрім того, карантин оголошено в 29 дитячих садках області.
Хмельницька область
Зафіксовано збільшення кількості випадків захворюваності. За минулий тиждень зареєстровано понад 7200 випадків, більшість з яких – серед дітей. У зв’язку з цим, дистанційне навчання організували в 30 школах області, зокрема в Кам’янець-Подільській громаді.
Чернівці
Також відзначають високий рівень захворюваності, що спричинило перехід 31 школи та 6 дитячих садків на онлайн-формат. З 10 лютого буде введено карантин в 12 школах Герцаївської громади через високий рівень відсутності учнів.
У Вінниці та Рівненській області
Спостерігається зростання випадків ГРВІ серед школярів. У зв’язку з цим деякі ліцеї перевели учнів на дистанційне навчання, а в Рівненській області 28 шкіл вже здійснюють навчання онлайн через перевищення епідемічного порогу.
У місті Чорноморськ Одеської області
Через високий рівень захворюваності серед дітей, карантин діє в школах та дитячих садках до 14 лютого. Відповідне рішення ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки.
Грип та ГРВІ в Україні – яка ситуація з захворюваністю
Не всі області фіксують перевищення епідемічного порогу. Загалом, за даними МОЗ, ситуація по Україні залишається складною, але поріг епідемії наразі перевищено лише в кількох регіонах. У Чернівецькій області зафіксовано високий рівень, в інших областях, зокрема в Івано-Франківській та Львівській – низький.
Влада та місцеві органи продовжують уважно моніторити ситуацію, і в разі необхідності, прийматимуть рішення щодо локальних карантинів або введення додаткових протиепідемічних заходів.
У Міністерстві охорони здоров’я зазначають, що на цей етап епідемії ситуація є нормальною, прогнозованою та не критичною. Зазначено, що у січні-лютому завжди спостерігається підвищення захворюваності, що в основному зумовлене початком активної циркуляції вірусів грипу. Порівняно з минулим роком, рівень захворюваності є нижчим.
Ще новини України: Погода в Україні: прогноз на 10-14 лютого від Укргідрометцентру