128
Регіони
128

Британська розвідка повідомила деталі про контрнаступ ЗСУ на Херсонщині

1658252699 1652524949

Британська розвідка розповідає, що дії українських військових на Херсонщині стали певною тактичною несподіванкою для противника, а командуванню РФ незабаром доведеться робити вибір, куди кинути доступні їм резерви. Деталі про контрнаступ ЗСУ на Херсонщині

Про це йдеться в огляді про війну в Україні від Міноборони Британії за 3 вересня. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Українська Правда.

У ньому нагадують, що ЗСУ почали контрнаступальні дії на півдні з понеділка 29 серпня.

Британська розвідка повідомила деталі про контрнаступ ЗСУ на Херсонщині

“Один з елементів цього наступу – триваюче просування на широкому фронті західніше Дніпра, що фокусується на трьох напрямках у межах окупованої РФ частини Херсонської області. У цієї операції – обмежені найближчі задачі, проте українські сили, схоже, досягли певної тактичної несподіванки, скориставшись недоліками логістики та управління й командування у російській армії”, – пишуть в огляді..

Оскільки бої тривають також на Донбасі та Харківському напрямку, зазначає розвідка, “ключовим рішенням для російського командування ближчими днями буде те, куди спрямувати ті оперативні резерви, які вони спроможні зібрати”.

В огляді за попередню добу розповідали, що  російські військово-стратегічні навчання не змогли забезпечити здатність армії РФ проводити широкомасштабні, складні операції – судячи з того, як розвиваються події у російсько-українській війні.

Британська розвідка повідомила, чому в Криму різко погіршилася ситуація для окупантів

To Top