Бабусю постраждалого хлопчика з Черкас триматимуть під вартою 60 діб. У суді відкриті й інші справи проти неї.

Суд обрав запобіжний захід для бабусі постраждалого хлопчика з Черкас – суд проходив у закритому режимі

Судове засідання щодо обрання запобіжного заходу відбувалось у зкритому режимі, оскільки, за словами підозрюваної, потерпілий є малолітнім і розголошення відомостей про нього може йому нашкодити. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Суспільне Новини.

Суд ухвалив рішення клопотання Віталія Корновенка щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 60 днів:

“Я вважаю, що суд прийняв обґрунтоване рішення. Сторона обвинувачення звернулася з клопотанням на підставі статті 177 Кримінально-процесуального кодексу України. Були зазначені ризики, що унеможливлюють застосування більш м’якого запобіжного заходу – можливість переховування, оскільки підсудна не з’являлася на попередні судові засідання по інших справах, що були відкриті проти неї”.

Що відомо

Перед початком засідання прессекретарка суду Марина Кучеренко зазначила, що підозрювана подала клопотання щодо переведення судових засідань у закритому режимі.

За словами бабусі, таке клопотання вона подала, оскільки потерпілий є малолітнім і розголошення відомостей про нього може йому нашкодити.

Суддя Борейко задовольнила клопотання бабусі хлопчика. Тому судові засідання надалі будуть закритими.

Хлопчик в лікарню поступив  по “швидкій” з ознаками мозкової коми третього ступеня.

“У нього внутрішньочерепна гематома, немає обох вух та нижньої губи, а також статевого органу. Не зрозуміло, протягом якого часу дитина перебувала у такому стані. У нього глибока кома”, – розповів директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.

25 серпня стан хлопчика був стабільно важким.  Діяльність мозку була наднизькою, її ледь фіксували прилади, а дихала дитина лише завдяки апарату штучного дихання, розповіли медики.

Як повідомила речниця Нацполіції області Зоя Вовк, за словами бабусі хлопчика, дитина отримала травми після падіння з купи цегли у дворі.

У прокуратурі відкрили та розслідують два кримінальні провадження: за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 та ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України. Наразі з’ясовуються обставини, за яких хлопчик отримав тілесні ушкодження, призначили судово-медичну експертизу. Служба у справах дітей з’ясовує стан утримання та умови проживання дитини, перевіряють повноту виконання його батьками обов’язків щодо виховання та розвитку дитини.

Жінці вручили підозру за залишення дитини в небезпеці – за частиною 3 статті 135 Кримінального кодексу України.

Наразі семирічний хлопчик із черепно-мозковою та іншим травмами лежить у реанімації, його стан погіршився, розповів директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Стан хлопчика з Черкас, який перебуває в комі, погіршився – що ж сталося насправді

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To Top