У Покрові поруч із реконструйованою школою №1 Дніпропетровська ОДА будує стадіон. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті обласної державної адміністрації.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, раніше це була територія, поросла травою – найближчим часом з’являться професійне футбольне поле та майданчики для ігрових видів спорту. Наразі вже вимальовуються обриси майбутніх спортоб’єктів.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Логічним продовженням реконструкції школи є будівництво стадіону. Він був, дійсно, у неприглядному стані. Зараз є свідками, як стадіон отримує друге життя. Сподіваємося, він буде не лише центром спорту, а й дозвілля,

– розказала директорка школи №1 Зоя Пархоменко.

За словами вчительки фізкультури Валентини Поддубцевої, уроки проходили в умовах, які вимагали докорінних змін.

Дерева порвали корінням бігові доріжки. На футбольному полі росла трава, яка заважала бігати. Баскетбольні щити перекосилися від часу. Словом, займалися в умовах, які мали. Однак сподіваємося на кращі умови в майбутньому. Аби закохатися у спорт, умови мають неабияке значення,

– наголосила вона.

Роботи на пришкільному стадіоні розпочалися весною. Підрядники вже розпланували місця під футбольне поле, волейбольний і баскетбольний майданчики, воркаут-зону, легкоатлетичні доріжки.

Будуть нові тренажери, турніки, бігові доріжки, тенісні столи, на які я так давно чекав,

– сказав одинадцятирічний Ярослав Безкищенко.

Я дуже люблю рухливі ігри з м’ячем. Сподіваюся, на новому стадіоні буде достатньо місця,

– виразила сподівання шестикласниця Вікторія Петрова.

З на сайті Прозоро Nikopolnews дізнався, що вартість даного проекту 19 мільйонів гривень. Кошти виділяються з обласного бюджету. Роботи виконує підрядник ТОВ "ВІКНО СЕРВІС".

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори