Завантажте мобільний додаток сайту

Покров активно готується до новорічних та різдвяних свят. Сьогодні, 10 грудня, розпочався монтаж головної новорічної ялинки на центральній площі ім. Івана Сірка. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews, до робіт залучені працівники та техніка КП «Добробут». У новому сезоні на площі також мають з'явитися нові декоративні елементи, які додадуть святкового колориту. Урочисте відкриття головної новорічної ялинки Покрова відбудеться 19 грудня, на День святого Миколая.

Комунальники вже встановили святкову ілюмінацію по вулиці Центральній та сквері біля площі. Цього року вона значно розширила свою географію й охопила нові райони. Покровчани та гості міста не приховують свого задоволення від яскравих «сніжинок» та інших елементів ілюмінації, які додають справжнього новорічного настрою.

Раніше ми повідомляли про те, що мешканець Покрова купив в АТБ апельсини з хробаками

Погода в Украине в воскресенье, 27 сентября, серьезно испортилась – дожди со штормовым ветром привели к обесточиванию более ста населенных пунктов, а в Карпатах выпал первый снег.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі