Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині стався жахливий інцидент, в результаті якого людина втратила око і залишилась сліпою. Про це NNS дізнався з повідомлень очевидців пригоди, дружини постраждалого та місцевих ЗМІ.

Згідно інформації, отриманої NNS , інцидент мав місце вчора, 27 лютого, у Кривому Розі. Місцевий мешканець їхав в тролейбусі і випадково наступив на ногу іншому пасажиру. У останнього це викликало лють. Коли чоловік, що наступив на ногу, вийшов на зупинці, «месник» вискочив за ним, наздогнав в переході і почав бити.

Сильний удар кулаком прийшовся в око, з якого одразу полилася кров. Чоловіка рятували декілька небайдужих перехожих,  серед яких була і дівчина – автор поста. Люди викликали «швидку» і травмованого криворіжця госпіталізували.

За словами автора поста, пізніше з’ясувалося, що постраждале око зберегти не вдалося. А на друге око чоловік не бачив. Таким чином, людина, скоріше за все, залишиться сліпою.

Факт побиття і травми підтвердила дружина постраждалого. Вона у розпачі. Жінка стверджує, що в їх родині чоловік був єдиним годувальником.

Місцеві ЗМІ з посиланням на прес-службу місцевої поліції повідомляють, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Автор: NNS - Національна служба новин

Національна служба новин - Новини України