Ці вихідні пройшли для особливої малечі по-справжньому незабутньо. Діти відвідали автентичну господу громадської організації «Незламний козацький дух». Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, подорож відбулася за підтримки міського голови Олександра Шаповала.

Свіже повітря, коні й запашний куліш – вечір суботи був насичений емоціями та враженнями.

Кілька хвилин від міста, і дітям відкрився зовсім інший Покров. Тут, у серці Чортомлика, розгорнулося козацьке подвір’я з головними атрибутами – кіньми, стайнями, стогами духмяного сіна, криницею і навіть козацькою зброєю. Малечу зустрічав господар Микола Касьянов та козаки Чортомлицької січі.

- Все, наче у казці, - запевняли батьки дітей, для яких ця подорож мала не лише пізнавальну, а й лікувальну спрямованість.

Саме іпотерапія, спілкування з кіньми, сприяє реабілітації особливої малечі – фізичній та психоемоційній.

- Це дивовижний процес, коли діти встановлюють свій зв'язок з кіньми, отримують значний лікувальний ефект, покращення у стані самопочуття. До того ж, ми відроджуємо наші традиції, аби кожен розумів, наскільки багата наша історія, міг доторкнутися до неї. В цьому нас всебічно підтримує міський голова, - говорить член молодіжної ради, голова ГО «Незламний козацький дух» Микола Касьянов та його дружина Ольга.

Як це відбувається на практиці, можна було і побачити, і відчути. Із неприхованим захватом діти частували коней яблуками й морквою, обнімаючи скакунів та красуню-поні Лялю, примружуючи від задоволення очі.

Для 9-річної Діани Шавиріної це – здійснена мрія, дівчинка обожнює коней, присвячує їм свої малюнки, щастя переповнювало і 8-річну Карину Пузирьову, 11-річного Ігоря Шедька та решту малечі.

Служби виконкому додали святу фарб, організувавши ігри, образотворчу майстерню під відкритим небом – елемент арт-терапії. Діти малювали коней, зображуючи їх яскравими й сонячними. Для них розгорнулися театралізовані козацькі бої, готувався смачний куліш. Головними ж героями свята були коні, їх малювали, з ними фотографувалися, вони були зображені і на солодких пряниках, яким раділа дітвора.

-Такі емоції – найцінніші. Спасибі родині Касьянових, яка реалізує таку важливу ініціативу. Робить добрі справи. Значущість цього важко переоцінити, бо розумієш, що результат – то щасливі очі наших дітей, - зазначав міський голова Олександр Шаповал, який проводив суботній вечір разом з малечею та їхніми батьками.

Кілька годин за містом і цілий спектр райдужних картинок, з яких діти складатимуть свій калейдоскоп. В цьому сенс проекту – подарувати відчуття єднання з природою, що – лікує, дарує радість та додає життєвих сил.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!