Завантажте мобільний додаток сайту

У Тернопільскій області реєструють повторні випадки захворювання на COVID-19. Серед них виявили чоловіка, який утретє захворів на коронавірусну хворобу, передає NNS.

Про це заявив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимир Богайчук, повідомляє пресслужба ОДА.

«В області зареєстровано декілька повторних випадків захворювання на COVID-19. Є хворий, який захворів уже втретє. Ми повинні розуміти, що, навіть, перехворівши коронавірусною інфекцією, це не убезпечує нас від повторного захворювання»,

— сказав Богайчук.

Він додав, що ситуація з коронавірусною хворобою на Тернопільщині погіршується: продовжують хворіти 1075 людей, із них 144 — на стаціонарному лікуванні.

«Близько 30 хворих у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють складність ситуації із захворюваністю, яка і виникає через недотримання саме карантинних заходів»,

— вважає чиновник.

Раніше ми писали: "Це одна велика хвиля": в ВООЗ заявили, що коронавірус не має сезонності

Основатель компании SpaceX Илон Маск поделился новостями о мозговых чипах, которые разрабатывает его компания. Маск рассказал, что чипы позволят людям слышать звуки, которые ранее были за пределами «обычных частот», пишет NNS со ссылкой на weekend.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі