Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові розвиток інклюзивної освіти – серед пріоритетів міської влади. Тут вже накопичили  чималий досвід та матеріально-ресурсну базу. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , реабілітаційно-корекційну допомогу діти з особливими освітніми потребами дошкільного віку отримують у понад двадцяти групах компенсуючого типу. Для школярів доступна спеціальна та інклюзивна освіта. Діє інклюзивно-ресурсний центр, створені медіатеки, ресурсні, ігрові кімнати, спортивні зали, які обладнані спеціальними засобами корекції.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Забезпечено медико-соціальний та психолого-педагогічний супровід. Із дітьми працюють практичні психологи, вчителі - логопеди, дефектологи, реабілітологи та арт-терапевти.

Інклюзивно- освітній простір міста постійно удосконалюється. Днями СЗШ № 9, де навчаються понад сімдесят дітей з особливими освітніми потребами, отримали додаткові засоби корекції.

Як розповідає директор школи Ольга Матвєєва, за останні роки відчутне значне покращення інклюзивного простору, як і, в цілому, інфраструктури навчального закладу.

Нове обладнання поповнить ігрову та ресурсну кімнати й спортивну залу. Бар’єри для стрибків, гімнастичні лавки, дуги для повзання, дитяча гойдалка у вигляді містка, тактильний килимок для профілактики плоскостопості, дитячі крісла-мішки, дерев’яний набір для сенсорної інтеграції діти вже вподобали, а на заняттях з лікувальної фізкультури за допомогою педагога - реабілітолога Михайла Фролова обладнання стане ще й дієвим засобом покращення функціонування опорно-рухового апарату та емоційного стану школярів. Ресурсна кімната поповнилася кріслом-коконом для усамітнення, а класні кімнати магнітно – крейдовою дошкою, ноутбуком та комп’ютером для дітей з особливими освітніми потребами.

Це не останнє обладнання, яке отримає навчальний заклад найближчим часом.

Раніше ми розповідали про те, як розвивається інклюзивне навчання у Нікополі

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!