В США помер українській велетень, який 7 років допомагав нашій армії (фото)

В США на 40 році життя пішов у засвіти Ігор Вовковинський – людина з великим серцем, американський актор українського походження, волонтер, патріот своєї Батьківщини.

Ігор Вовковинський був одним із найвищих людей у світі. Родом він із Вінницької області, місто Бар, де народився 18 вересня 1982 року. У 1989 році, з мамою Світланою та старшим братом Олегом переїхав до США (місто Рочестер штат Мінесота). Саме там їм вдалося зібрати кошти на операцію та лікування, якого тоді потребував Ігор. На той час він досяг зросту 182 сантиметри й важив більше 90 кілограмів.

У 2010 його було визнано найвищим жителем США. Його  зріст – 234,5 сантиметрів.

Свого часу Ігор набув неабиякої популярності, виступивши як «найбільший прихильник» (найбільший — у буквальному сенсі) під час передвиборної кампанії 44-го президента США Барака Обами.

А світову славу Ігор отримав після того, як на Євробаченні-21-3 виніс на сцену українську співачку Злату Огневич.

Ігор Вовковинський ніколи не забував свою Батьківщину і був великим її патріотом. Усі сім років російсько-української війни він допомагав нашій армії. Про це розповіла волонтер Леся Менкуш-Мальків у Фейсбуці.

В Америці перестало битися велике серце великого Українця Ігоря Вовковинського, волонтера і чудової світлої Людини, який разом зі своєю родиною допомагав нашому війську з початку війни. Його велике серце дуже боліло за Україну – написала вона.

Про смерть Ігоря повідомила його мама Світлана.

Ігор помер 20 серпня в 22:17 вечора в лікарні від хвороби серця. Я і його старший брат Олег були з ним до кінця. Його остання вечеря була: кусок Київського торта і фанта. За кілька годин до смерті його провідали Олегова дружина Алла і дітки. Ігор був радий їх бачити, і хоч говорити йому було важко, пробував пожартувати над своїм племінником Андрієм, чи вивчив той українську мову за місяць в Україні, – написала вона.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Помер останній онук Івана Франка

Загибель школяра на екскурсії: вчительці загрожує до 5 років в’язниці

У найближчі 10 років у світі народиться майже на 5 млн дівчаток менше – дослідження

To Top