У Москві двоє поліцейських обікрали 88-річного пенсіонера

У Москві двоє співробітників поліції обікрали пенсіонера, якому стало погано. Вони викрали у нього 724 тисячі рублів, повідомляє NNS, посилаючись на Телеграм-канал Baza.

Поліцейські приїхали до чоловіка за викликом — 88-річний Юрій Сергійович відчув себе погано біля свого будинку на Бузковому Бульварі, впав і вдарився головою. Двоє патрульних знайшли дідуся біля під’їзду і викликали йому швидку. А поки їхали медики, поліцейські виявили у Юрія Сергійовича цілий мільйон рублів готівкою. Виявилося, що напередодні дідусь зняв гроші зі свого рахунку в банку.

Порадившись, патрульні вирішили, що така велика сума пенсіонеру ні до чого, тому вирішили забрати частину грошей собі. Коли Юрій Сергійович отямився, то у нього залишилося трохи більше 250 тисяч. Дідусь написав заяву в поліцію і патрульні потрапили під перевірку. В одного з них вдома знайшли 230 тисяч рублів готівкою.

Працівники швидкої, які приїхали на виклик, стали свідками у справі. Вже будучи під слідством, патрульні пропонували з ними поділитися, щоб ті не давали проти них показання. Зараз поліцейські перебувають у статусі підозрюваних, свою провину вони не визнають.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Поліцейська викрадала із речових доказів наркотики і продавала їх: її викрила СБУ (фото)

To Top