У Японії політики надягли штучні животи, щоб підтримати вагітних жінок

У Японії троє членів Ліберально-демократичної партії вирішили два дні носити штучні 7-кілограмові животи, щоб показати державним чиновникам, із якими проблемами стикаються вагітні жінки, передає NNS, посилаючись на Громадське.

Про це пише Vice.

Так, у межах акції чоловіки щодня одягали важку куртку, яка імітувала живіт вагітних жінок. У цих куртках вони ходили на роботу, відвідували магазини і займалися домашніми справами. Політики зняли цей тягар лише один раз — під час відвідування засідання уряду.

Учасник експерименту Масанобу Огура заявив, що відчуваючи і уявляючи болі, які переживають вагітні жінки, він зможе «допомогти полегшити деякі труднощі вагітності».

Однак знашлися і критики такої акції. Так, консультантка з питань кар’єри Асака Ніхару заявила, що цей експеримент є всього лиш «спектаклем», якщо політики не робитимуть реальних дій для підтримки вагітних жінок.

«В Японії багато вагітних жінок, які не можуть нормально харчуватися і потребують кращої підтримки. Ці урядові чиновники не мають просто брати участь в “експерименті з вагітності” — вони також мають робити все можливе, щоб допомогти цим жінкам», — сказала Ніхару.

Vice пише, що в Японії домагання і дискримінація вагітних жінок на робочому місці є особливо поширеними. Через це уряд, в якому домінують чоловіки, звинувачують в тому, що він не враховує потреби жінок під час ухвалення рішень.

З 1 квітня з’являться додаткові безоплатні медичні послуги для жінок: перелік

 

To Top