Український гурт Go_A на Євробаченні-2021: що пише світова преса

Світова преса із зачарування пише про виступ українського гурту Go_A у першому півфіналі Євробачення і прогнозує, що українці матимуть непогані шанси на перемогу в фіналі.

Про це інформує ВВС Україна, передає NNS.

Всього у фіналі Євробачення, який відбудеться 22 травня, виступатимуть учасники від 26 країн.

Видання Telegragh із захопленням описує виступ українського гурту в першому півфіналі:

“Це було незабутньо. І у цьому був також біль: пісня натхнена музичною традицією району навколо Чорнобиля”.

За словами The Guardian, Україна представила пісню із “без сумніву найшвидшим ритмом на Євробаченні”.

“Це техно-переосмислення веснянки, традиційної пісні, яку співають під час весняних народних обрядів”, пояснює видання своїй аудиторії.

Читайте ще: Україна вийшла до фіналу Євробачення-2021: відео виступу Go_A

Фронтвумен гурту Катерина Павленко має “пронизливий голос, який поєднується зі швидким свистом”.

“Темп пісні поступово зростає і має припасти до смаку тим, хто віддає перевагу нідерландським хардстайл-діджеям”, додає видання.

А журналіст Sydney Morning Herald взагалі назвав Go_A своїми улюбленцями:

“Кому б я віддав 12 балів? Українському Go_A з треком SHUM. Просто подивіться на цю вдумливу глибу у стилі гай-енерджі зі Східної Європи. І з текстом про погіршення довкілля (чи щось таке). Ця пісня, схоже, грунтується на українській народній пісні з Чорнобильського регіону”,робить несподіваний висновок про зміст пісні автор статті.

“Це вас би просто вбило у якомусь готському клубі”, додає він.

Журнал The Sun присвятив виступу українських виконавців цілу статтю під назвою “Хто такі конкурсанти від України Go_A”. У ній видання докладно розповіло про сам гурт та їхню пісню.

“Друга за величиною країна в Європі піднялася на кілька сходинок після зоряного виступу у півфіналі у вівторок”, пише журнал The Week.

“Назва групи Go_A означає “повернення до коріння” і є “поєднанням англійського слова “go” з грецькою буквою “альфа”, що символізує початок усього”,додає видання.

Журнал нагадує, що Україна заслужила гарну репутацію в глядачів Євробачення, двічі вигравши головний трофей, хоча брала участь лише 16 разів.

Фото: РБК-Україна

To Top