США нададуть Україні $150 млн для зміцнення обороноздатності

Міністерство оборони США затвердило другу частину безпекової допомоги у розмірі $150 млн для зміцнення обороноздатності України.

Про це повідомляє посольство США в Україні, пише LB.ua, передає NNS.

“Новий пакет у рамках ініціативи сприяння безпеці в Україні на $150 млн., у т.ч. навчання, обладнання та консультації, щоб допомогти силам України зберегти територіальну цілісність країни, захистити її кордони та поліпшити взаємодію зНАТО”,йдеться у повідомленні посольства у Twitter.

Як пише Українська правда, у повідомленні міноборони США зазначається, що новий пакет допомоги включає в себе надання протиартилерійських радарів, засобів для боротьби з безпілотними летальними апаратами, засобів захищеного зв’язку, засобів радіоелектронної боротьби і військово-медичної евакуації, а також навчання та обладнання для підвищення безпеки і потужностей баз ВПС України.

Зі свого боку президент України Володимир Зеленський подякував американській стороні за таке рішення.

“Вдячний Білому дому за надзвичайно важливий внесок у зміцнення обороноспроможності армії України та збереження життів наших вояків”,повідомив Зеленський.

Нагадаємо, в березні група сенаторів Сполучених Штатів Америки, які є представниками обох партій, внесла на розгляд Сенату законопроєкт щодо посилення взаємодії з Україною у сфері безпеки.

To Top