Президент Литви вважає, що Путіна можна назвати вбивцею

Російського лідера Володимира Путіна можна назвати вбивцею: так вважає литовський президент Гітанас Науседа.

Про це він сказав, відповідаючи на відповідне запитання інтерв’юера з Baltic News Service, пише LIGA.net, передає NNS.

“На жаль, так”, відповів президент Литви на питання BNS, назвавши слідом за Байденом Путіна вбивцею, і пояснив: це за війну Росії проти України.

За словами Науседи, видно “безліч ознак явної байдужості по відношенню до цінностей цивілізованого світу, ігнорування права націй на самовизначення, ігнорування територіальної цілісності сусідів, що Кремль останнім часом робить досить демонстративно”. Також, вважає литовський лідер, йдеться й про репресії проти російської опозиції.

Виходячи з такого стану справ, додав Науседа, йому дивно чути, як деякі його колеги в ЄС “і далі говорять, втягнувши голову в плечі, що, знаєте, ми шукаємо, як включитися в відносини з Росією”.

“Це потрібно і емоційно, і територіально бути дуже далекими від того, що називається Росією, щоб говорити таке”,підкреслив він.

Нагадуэмо, в середині березня 2021 року голову США Джо Байдена запитали, чи вбивця Путін. Той відповів “так”, чим викликав обурення в РФ і “дитячу” реакцію російського колеги. Зараз те ж питання задали Науседі.

Читайте ще: У Кремлі заявили про відсутність прогресу по мінським угодам при Зеленському

To Top