Мільярдер Річард Бренсон здійснив перший туристичний політ у космос (ВІДЕО)

Ввечері 11 липня власник компанії Virgin Group британський мільярдер Річард Бренсон здійснив туристичний політ у космос. Запуск корабля транслювали у прямому ефірі.

Про це пишуть Факти, передає NNS.

Разом з засновником корпорації вирушили інші співробітники Virgin Galactic. Перед польотом всі учасники пройшли обов’язкову спеціальну підготовку.

На борту корабля перебували головний астронавт-інструктор компанії Бетт Мозес, інженер Колін Беннетт, глава відділу зв’язків з урядом Сіріша Бандла, пілоти Дейв Маккей та Майкл Масуччі.

Мільярдер на кораблі піднявся на висоту 80 км над Землею. Засновник Virgin Group разом з трьома іншими пасажирами перебував на ракетоплані, який підняли у небо за допомогою спеціального літака.

Екіпаж корабля Unity перебував у стані невагомості близько шести хвилин. Після здійснення польоту, він повернувся на Землю, де приземлився у космопорту Америка.

Таким чином британський мільярдер Річард Бренсон випередив Джеффа Безоса, політ у космос якого запланований на 20 липня на першому пасажирському рейсі компанії Blue Origin.

To Top