Ілон Маск заявив, що в нього синдром Аспергера

Глава компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив, що має синдром Аспергера. Це вважається психічним розладом, який характеризується труднощами в соціальному спілкуванні чи сприйнятті навколишнього світу.

Про це американський бізнесмен заявив під час виступу в ролі ведучого музичної гумористичної передачі Saturday Night Live на телеканалі NBC, пише Громадське, передає NNS.

Так, в етері Saturday Night Live він зізнався, що в нього є синдром Аспергера, а також пожартував про свої неоднозначні пости у Twitter. Деякі з них призводять до подорожчання акцій криптовалют або компаній.

«Для мене честь стати ведучим Saturday Night Live. Мій виступ сьогодні — історичний, адже я стану першим ведучим SNL із [синдромом] Аспергера. Принаймні першим, хто в цьому зізнався»,заявив Маск.

У вітальному слові бізнесмен також пожартував, що часто пише у своєму Twitter неоднозначні речі, бо, мовляв, так працює його мозок.

«Я перевинайшов електроавтомобілі та відправляю людей на Марс на космічному кораблі. Ви справді думали, що я при цьому буду звичайним спокійним хлопцем?»,зауважив Маск.

Що таке синдром Аспергера

Це одне з п’яти загальних порушень розвитку, які характеризуються серйозними труднощами в соціальній взаємодії, а також обмеженим, стереотипним, повторюваним репертуаром поглядів і занять.

Цей синдром іноді називають формою високофункціонального аутизму. Тобто аутизму, за якого здатність функціювати порівняно збережена.

Люди із синдромом Аспергера трапляються рідко, і вони не схожі на розумово відсталих, адже володіють щонайменше нормальним або ж високим інтелектом, але нестандартними чи слаборозвиненими соціальними здібностями. Синдром часто характеризується також вираженою незграбністю.

To Top