10 продуктів з СРСР, які поставили б іноземців у глухий кут

Радянський Союз для людей із країн Заходу був країною ніби з іншої планети. Побут, звичаї та продукти в магазинах кардинально відрізнялися.

“Обозреватель” зібрав 10 продуктів, які дивували іноземців у минулому – і напевно шокували б зараз. Там не консервували воду, не пили березовий сік і не робили “ікру” з кабачків, передає NNS.

Вода консервована

В СРСР на флоті видавали питну воду в консервах на випадок надзвичайної ситуації, оскільки морська вода непридатна для пиття. Термін придатності продукту був 4 роки. Даний вид консервів готували особливим чином. Джерельну воду кип’ятили, додавали аскорбінову кислоту і тільки потім закатували в банки. Консервованої питної води, крім СРСР, не було більше в жодній іншій країні світу.

Гематоген

Цукерки гематоген, що підвищують гемоглобін, придумали для солдатів. Смаколик в СРСР пізніше видавали дітям. Солодощі з аптеки вироблялися з бичачої крові.

“Ікра” з кабачків

В СРСР кабачкова і баклажанна ікра мала попит, вона була на прилавку кожного магазину. За кордоном її годі було й шукати – хіба що хтось привозив на гостинець.

Чай у формі цегли

В СРСР випускали чай у пресованому вигляді з різними смаками.

Лікарська ковбаса

Варену ковбасу в Союзі називали лікарською, тому що нею годували хворих, яким призначали дієту – вона мала мінімальний відсоток жиру.

“Свіжі” морепродукти

Морську пасту “Океан” виготовляли з перероблених креветок і раків. Свіжих морських продуктів майже ніде в СРСР не продавали.

Три в одному

В СРСР був екзотичний десерт – суміш згущеного молока, кави чи какао.

“Казковий” шоколад

Вершковий шоколад замотували в обкладинки з ілюстраціями творів Пушкіна та казок.

Березовий сік

У Союзі добували сік зі стовбурів берези і продавали в кожному магазині.

To Top