Привіт майбутнє – Ілон Маск створює робота-андроїда – ФОТО ВІДЕО

Перші прототипи повинні з’явитися вже у 2022 році

Засновник і генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск заявив, що збирається випустити робота-гуманоїда і перший прототип з’явиться вже у 2022 році.

Про це Маск розповів під час виступу, присвяченого Дню штучного інтелекту, передає
NNS .
Андроїд називається Tesla Bot. Він буде працювати на тих же чіпах і датчиках, які використовуються в автомобілях Tesla для автономного водіння. Основою Tesla Bot стане процесор Dojo, який в компанії назвали “повністю автономним комп’ютером”.

Tesla Bot буде зростом близько 172 см і вагою 57 кг Замість обличчя йому поставлять екран, на якому буде з’являтися корисна інформація.

Робот Tesla Bot буде ходити зі швидкістю 8 км/год і піднімати предмети вагою до 20 кг За словами Маска, такий помічник зможе виконувати замість людини рутинну і нудну роботу, а також деякі небезпечні завдання.

Маск запевнив, що андроїди будуть “доброзичливими”. При цьому він пожартував, що на всякий випадок їх сконструюють так, щоб людина могла їх перемогти або хоча б втекти.

Підприємець також підкреслив, що автомобілі Tesla – це вже напіврозумні роботи на колесах, тому створити андроїда для них не так складно.

 

 

To Top