Перший найбільший страйк за понад століття – працівники Голлівуду вимагають кращих умов праці

Співробітники найбільших стрімінгових платформ та кіностудій Голлівуду погодились вийти на загальний страйк, вимагаючи кращих умов праці

Це може стати першим таким протестом технічних працівників за 128 років.

Профспілка працівників індустрії розваг IATSE, до якої входять «закулісні» працівники театрів, кіно та телебачення, заявила, що майже 99% її членів проголосували за підтримку загального страйку на вихідні. Усього це 52 706 голосів. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті  UA-NEWS.

Працівники вимагають кращі умови праці, гідну оплату, справедливі перерви на відпочинок (включно з перервою на обід) для художників, технічних працівників та різноробів. Підтримку їм висловили навіть селебрітіс.

У липні цього року закінчився трирічний контракт між профспілкою техпрацівників та Альянсом продюсерів кіно і телебачення (AMPTP) ㅡ торговельної асоціації у Каліфорнії, яка представляє понад 350 американських теле- та кіновиробництв у колективних переговорах індустрії розваг.

Втім досі не були врегульовані навіть основні пункти майбутньої угоди. Переговори тривали близько чотирьох місяців, але 20 вересня Альянс зупинив процес переговорів, що спровокувало рішення вийти на страйк.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Дикі хижаки повернулися в Чорнобиль – вони зникли звідти ще на початку ХХ століття. Відео

 

 

 

 

 

To Top