Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Ночные приступы голода – как их избежать[:ua]Нічні напади голоду – як їх уникнути [:]

[:ru]Многие испытывают ночные приступы голода – специалист назвала причину возникновения синдрома “ночного едока”

Многие поздно вечером или ночью испытывает острую необходимость срочно что-то съесть. Иногда это превращается в плохую привычку, из-за которой страдает система пищеварения. Об этом НСН узнал из сообщения на сайте Мета.иа.

По словам диетолога Светланы Фус, одной из причин ночной ненасытности является обезвоживание организма. Поэтому следует на протяжении суток пить больше воды.

[:ru]Ночные приступы голода – как их избежать[:ua]Нічні напади голоду – як їх уникнути [:]

Также эксперт говорит, что чувство голода в конце дня может возникнуть, если вы не наелись во время предыдущих приемов пищи. Например, если за весь день вы съели только легкий завтрак, салат и выпили пару чашек кофе, то тяга к вечернему перееданию будет неизбежна.

Эксперт советует хорошо поесть утром и в обед, а в течение дня еще обеспечить себе перекусы. Диетолог отмечает, что оптимальным будет употребление 80% пищи до 17:00, чтобы она лучше усвоилась. А ужинать, по словам Фус, лучше всего за три-четыре часа до сна.

“Самое главное – равномерно распределить калории между всеми приемами пищи”, – подчеркнула диетолог.

Кстати, недавно “НСН” писал: Что можно съесть перед сном, если очень хочется[:ua]Багато хто відчуває нічні напади голоду – фахівець назвала причину виникнення синдрому “нічного їдока”

Багато хто пізно ввечері чи вночі відчуває гостру необхідність терміново щось з’їсти. Іноді це перетворюється на погану звичку, через яку страждає система травлення. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті Мета.ua.

За словами дієтолога Світлани Фус, однією з причин нічної ненаситності є зневоднення організму. Тому слід протягом доби пити більше води.

[:ru]Ночные приступы голода – как их избежать[:ua]Нічні напади голоду – як їх уникнути [:]

Також експерт каже, що почуття голоду наприкінці дня може виникнути, якщо ви не наїлися під час попередніх прийомів їжі. Наприклад, якщо за весь день ви з’їли лише легкий сніданок, салат і випили пару чашок кави, то потяг до вечірнього переїдання буде неминучий.

Експерт радить добре поїсти вранці та в обід, а протягом дня ще забезпечити собі перекуси. Дієтолог зазначає, що найоптимальнішим буде вживання 80% їжі до 17:00, щоб вона краще засвоїлася. А вечеряти, за словами Фус, найкраще за три-чотири години до сну.

“Найголовніше – рівномірно розподілити калорії між усіма прийомами їжі”, – наголосила дієтолог.

До речі, нещодавно “НСН” писав: Що можна з’їсти перед сном, якщо дуже хочеться[:]

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу