Фотограф шість років слідкував за білками: ось, що вийшло (фото)

Шведсько-голландський фотограф Гірт Вегг присвятив своє життя і роботу зйомці живої природи, за що отримав неабияку кількість міжнародних премій. Одне з його останніх великих захоплень — білки. Руді лісові білки, які настільки звикли до фотосесій, що дозволяють створювати цілі постановочні сцени!

Фотограф згадує, що починалося все не з білок, а з лисиці. Він тоді за порадою колег переїхав в будинок на узліссі і вже незабаром зустрівся з його мешканцями. Якщо вести себе акуратно і вибирати світанкові години, коли люди ще сплять і не шумлять, можна помітити безліч звіряток поблизу від людського житла. Залишається тільки налаштувати апаратуру і запастися терпінням.

Білки з’явилися в дуже вдалий момент, коли Гірт вже накопичив досвід макрозйомки тварин, а його веранда була заставлена фотоапаратурою і аксесуарами. Бери і фотографуй, чим він і зайнявся, та так захопився, що ледь зрозумів, що пройшло вже кілька років. Фотограф виставив кращі роботи на конкурси і несподівано для себе зрозумів, що його білки — чудові!

При правильному підході білочок можна знімати хоч цілий рік. Одна проблема — вони дійсно стають ручними, а це накладає відбиток на фотографії. Краще, якщо звірята залишаються природними, тому фотограф намагається працювати з молодим поколінням білочок, яке ще мало знайоме з людиною. Частково через це і довелося так багато працювати, чекаючи нових виводків.

Сьогодні Гірт Вегг визнаний гуру-фотограф по білках, навіть проводить регулярні семінари, щоб навчити колег мистецтву зйомки цих красивих тварин. Відбою від охочих немає, всім подобаються роботи фотографа.

 

 

Джерело:

To Top