Напередодні 50-ї річниці висадки першої людини на Місяць, NASA створило симуляцію відео, на якій від особи Ніла Армстронга можна спостерігати посадку корабля Аполлон 11 на спутник Землі.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Фахівці скористалися оригінальним відео з камери біля вікна Базза Олдріна та реконструювали цей короткий ролик у високій роздільній здатності і симулювали його так, наче камера знімає з вікна Ніла Армстронга у кораблі Аполлон 11.

В результаті вийшов правдоподібний трихвилинний ролик у хорошій якості, на якому є навіть оригінальні записи розмов між командою Аполлона в миті першої в історії людства посадки на Місяць.

Для більшої реалістичності творці відео також залишили всі фактичні дані про посадку, враховуючи широту, довготу, положення корабля, його швидкість і висоту.

50 років з дня висадки першої людини на Місяць виповниться 20 липня 2019-го о 20:17:39 за Всесвітнім координованим часом (UTC). У цей момент в 1969-му командир екіпажу Ніл Армстронг і пілот Базз Олдрін посадили місячний модуль корабля у південно-західному районі Моря Спокою.

Астронавти залишалися на поверхні Місяця протягом 21 години 36 хвилин і 21 секунди. Весь цей час пілот командного модуля Майкл Коллінз чекав їх на навколомісячній орбіті. Армстронг і Олдрін вийшли на поверхню Місяця один раз, і провели там 2 години 31 хвилину 40 секунд. Першою людиною, яка ступила на Місяць, став Ніл Армстронг. Це відбулось 21 липня, о 2:56:15 UTC. За 15 хвилин до нього приєднався Олдрін.

За матеріалами techno.nv.ua.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!