Купити квартиру в Дніпрі

26
26

Таємниці крові: шокуючі особливості резус-негативних (відео)

Таємниці крові: Шокуючі особливості резус-негативних (відео)

Однією з найцікавіших наукових знахідок останніх декількох десятиліть є шокуючі особливості крові з негативним резус-фактором. Це явище, яке постійно досліджується вченими та медиками, відкриває нові загадки та неочікувані факти.

Першопрохідцем у вивченні цієї теми став американський імуно-гематолог Філіп Левін, який у 1939 році виявив існування двох видів резус-фактору у людей. Проте це було лише початком його досліджень. Одне з найбільш вражаючих його відкриттів полягало в тому, що кров з негативним резусом може зберігати інформацію про свого власника, при цьому, він зауважив, що при переливанні такої крові іншим особам з таким же резусом, реципієнти проявляли зміни у поведінці, характері та уподобаннях до їжі.

Інше неймовірне спостереження стосувалося реакції резус-негативної крові на психо-емоційні зміни свого власника на відстані. Наприклад, якщо резус-негативна особа отримала поранення і краплинка її крові залишилася на землі, то пізніше, коли її лякали, ця кров могла фізично відреагувати на адреналін власника, змінивши температуру і навіть трохи підстрибнути.

За 12 років своїх досліджень Левін виявив, що люди з негативним резусом мають вищу температуру тіла та вищий рівень IQ порівняно з резус-позитивними. Крім того, його дослідження показали, що 87% осіб з негативним резусом часто зустрічаються з містичними подіями, бачать НЛО та інші незвичайні явища.

Щоб з’ясувати, чи справді це так проєкт «Загублений світ»  провів свій експеримент. Його приголомшуючі результати дивись просто зараз у відео.

Таємниці крові: шокуючі особливості резус-негативних: відео

Читайте також, як Незабаром станеться термоядерний вибух зірки – рідкісна подія, яку можна побачити з Землі

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×