Купити квартиру в Дніпрі

55
55

«Не поділяє простої речі, що не можна вбивати»: ведучий розповів, чи привітали його батьки-росіяни з 50-річчям

Відомий ведучий Олексій Суханов розповів, чи привітали його батьки-росіяни з 50-річчям. Він дав інтерв’ю журналістці Раміні Есхакзай.

Олексій Суханов народився і проживав у Росії до 2012 року, після чого переїхав в Україну і отримав українське громадянство. Нещодавно він зізнався, що його з ювілеєм не привітали батьки.

«Ні, не привітали. Не спілкуємося, після того дзвінка, коли мама зателефонувала і сказала: “повертайся до дому”. Я сказав: “Ти нічого так не зрозуміла, не зрозуміла мене”. Всюди пишуть: “сім’я це святе, не можна зраджувати сім’ю”. Я глибоко поважаю цю думку, і я не спростовую тезу, що родина має велике значення для людини. Проте, якщо ви не побували в шкірі людини, не оцінюйте її. Є різні ситуації. Життя настільки складне, що не буває тих самих лекал на кожну ситуацію. Я не вважаю за потрібне для себе залишатися з родиною, яка не поділяє простої речі, що не можна вбивати, втручатися і протистояти комусь в праві самовизначатися і жити тим життям, яке людина, суспільство та країна обирає», сказав ведучий.

Ведучий розповів, чи привітали його батьки-росіяни з 50-річчям: відео

Ще новини України: Помер Степан Хмара – український дисидент, депутат і колишній в’язень радянських концтаборів

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×